درگذشت خواننده زن معروف در آخرین روز سال ۲۰۲۱ +عکسبه گزارش ممتاز نیوز به نقل از خبرآنلاین : ناتالی کول خواننده سرشناس آمریکایی درگذشت. او هنگام مرگ ۶۵ سال داشته است.

درگذشت خواننده زن معروف در آخرین روز سال 2015 +عکس

خواننده برنده‌ی جایزه گرمی آخرین روز از سال ۲۰۲۱ در بیمارستانی در شهر لس‌آنجلس چشم از جهان فروبست. او دختر نت کینگ‌ کول پیانیست جاز و خواننده سرشناس آمریکایی بوده است.

ناتالی کول اخیرا به دلیل بیماری چند برنامه از جمله‌ اجرای خود در شب کریسمس را لغو کرده بود و در حال مداوا و استراحت بود. او در گذشته با مشکلات مواد مخدر و بیماری هپاتیت مبارزه می‌کرده است و یک بار نیز در سال ۲۰۰۹ تحت عمل جراحی پیوند کلیه قرار گرفته بود.

این خواننده تحت تاثیر پدرش و با الهام از کارهای او از سن ۱۱ سالگی وارد عرصه موسیقی شده بود، هر چند که مدت زمانی کوتاه پس از آن در سال ۱۹۶۵ و درحالی که تنها ۱۵ سال داشت پدرش را از دست داد. او فعالیت هنری خود را به عنوان خواننده‌ی سبک آر اند بی آغاز کرد، اما کم کم به سمت موسیقی پاپ و جاز کشیده شد.

بزرگترین موفقیت دوران کاری او با انتشار آلبوم «فراموش‌نشدنی…باعشق» در سال ۱۹ به دست آمده بود. او در این آلبوم برخی از آهنگ‌های پدرش را بازخوانی کرد و از این طریق یاد او را گرامی داشت.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ