درگیری پیروانی با درخشان و دخالت دایی +عکس

حمید درخشان برای دایی و دوستانش پیغام فرستاد که می خواهد رخصت بگیرد. حرفی که سبب شد تا افشین پیروانی با لحنی تند از مربی جدید تیم انتقاد کند. شدت کلام پیروانی به حدی بود که دایی ناچار شد دهان دستیارش را بگیرد.

به گزارش گروه وبگردی ممتازنیوز،تمرین عصر چهارشنبه پرسپولیس حواشی عجیب و بی پایانی داشت. اینکه دو سرمربی به طور همزمان می خواستند پرسپولیس را تمرین بدهند.پرسپولیسی ها چهارشنبه عجیبی را سپری کردند. اتفاقی که دایی ان را کودتای سیاسی نامید. مربی پیشین قرمزها حالا به انتظار نشسته تا خسارت چند میلیاردی اش سیاسی و دوستانش را بگیرد. او روز گذشته با دستیارانش برای آخرین بار به تمرین پرسپولیس رفت. آنها حرف شان این بود که چون حکم برکناری شان نخورده باید ابتدا اخراج شان کنند تا آنها تیم را تحویل بدهند.

در بخشی از این تمرین پر حادثه ، حمید درخشان برای دایی و دوستانش پیغام فرستاد که می خواهد رخصت بگیرد. حرفی که سبب شد تا افشین پیروانی با لحنی تند از مربی جدید تیم انتقاد کند. شدت کلام پیروانی به حدی بود که دایی ناچار شد دهان دستیارش را بگیرد.

این همه اتفاقات عجیب نبود. درگیری دایی با پلیس ، دستور کلانتری به اطرافیان دایی برای منصرف کردن او برای حضور در تمرینات روز بعد  و…

گروهی از پرسپولیسی ها هم گلایه های شان از شیوه برکناری دایی را در اینستاگرام رئیس جمهور نوشتند.

باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ