در تشکیل اتحادیه به داوران کمک می کنیم

۲۵م دیماه ،

عزیز اله محمدی گفت: کانون داوران فوتبال در سال های قبل به تصویب وزارت کشور رسیده بود در حال حاضر هم من به داوران فوتبال پیشنهاد دادم که کانون با اتحادیه داوران ادغام شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، رئیس اتحادیه فوتبال در مورد گفته های دزفولی برغیر قانونی بودن اتحادیه داوران گفت: به نظرم تشکیل اتحادیه داوران یا کانون های داوران هیچ تفاوتی ندارد دزفولی نظر خودش را بیان کرده و قابل احترام است.

وی در ادامه بیان داشت: ما در اتحادیه فوتبال فقط به جامعه داوری کمک خواهیم کرد که اتحادیه داوران را تاسیس کنند و دخالتی در امر سیاستگذاری نخواهیم کرد.

عزیزاله محمدی در مورد خصوصی سازی باشگاه های پرسپولیس و استقلال گفت: به نظرم تا وقتی که باشگاه های سرخابی خصوصی سازی نشوند باشگاه های دیگر هم نمی توانند در این امر به موفقیت برسند؛ سرنوشت باشگاه های فوتبال در امر خصوصی سازی به ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال بستگی دارد .

رئیس اتحادیه فوتبال در ادامه بیان داشت: برخی از اشخاص نمی گذارند که باشگاه های سرخابی خصوصی شوند، دست های پشت پرده سبب شده که این دو باشگاه تا الان خصوصی نشوند.

وی گفت: در چند سال اخیر بعضی از اشخاص فقط شعار خصوصی سازی باشگاه های سرخابی را دادند اما در عمل هیچ اقدام مفیدی را انجام ندادند.

عزیز محمدی اظهار داشت: اهدای استادیوم های کشوری و درفشی فر به باشگاه های استقلال و پرسپولیس اقدام خوبی از سوی مسئولان ورزش بود بر این اساس سرمایه ای در اختیار این دو باشگاه قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مسئولان وزارت ورزش در راستای خصوصی سازی باید به همه تیم های لیگ برتر در جهت ساخت استادیوم های ورزشی کمک کنند.

رئیس اتحادیه فوتبال کشور عنوان کرد: دولتمردان مسئولان وزارت ورزش بعد از خصوصی سازی سرخابی ها باید همچنان تا چند سال دیگر هم به این باشگاه ها با دادن یارانه و وام های بلند مدت کمک کنند.

عزیز محمدی در خصوص راه های درآمد زایی باشگاه های فوتبال گفت: باشگاه های فوتبال چند راه برای درآمد زایی دارند بلیط فروش در روز مسابقه، تاسیس آکادمی فوتبال و ساختن و ترانسفر کردن بازیکن، مصوب کردن برند باشگاه که دیگران استفاده نکنند، در اختیار داشتن حق پخش تبلیغات محوطه ورزشگاه، تاسیس فروشگاه های ورزش و صدور کارت هواداری فاکتورهایی برای درآمد زایی باشگاه ها محسوب می شود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *