در جلسه شبانه رویانیان و پروین چه گذشت؟

 محمد رویانیان که تا ساعت یک بامداد روز جمعه برای مشخص شدن تکلیف سرمربی پرسپولیس در دفترش حضور داشت، پس از این جلسه درباره گفت و گویش با علی پروین گفت: ما بر اساس تعهدی که به هواداران داریم، در حال بررسی شرایط هستیم تا بهترین انتخاب را داشته باشیم، بر همین اساس شب گذشته جلسه‌ای با علی پروین داشتیم. نظر ایشان بر این است که باید با تمرکز، بررسی کامل وضعیت و مشورت با پیشکسوتان پرسپولیس بهترین انتخاب را انجام دهیم.

 وی گفت: او از من خواست که به تنهایی تصمیم نگیرم و حالا که زمان تا حدودی از دست رفته، بهترین تصمیم گرفته شود. ما تا هفته پیش منتظر مصطفی دنیزلی بودیم؛ انتظاری که به نظرم یک ریسک با ارزش بود اما به هر حال مشکلاتی که برای او به وجود آمد، زمین‌گیرش کرد و سرانجام نتوانست به ایران بیاید.

 وی درباره گزینه‌های موجود هم گفت: در حال حاضر هر سه گزینه خارجی ما که پیش از این نامشان اعلام شده بود، همچنان مطرح هستند و ما می‌خواهیم با استفاده از نظر کمیته فنی سرمربی فصل بعد تیم را مشخص کنیم.

 رویانیان با اشاره به جلسه روز گذشته‌اش با بازیکنان تیم گفت: تمرینات به بهترین شکل ممکن در حال انجام است و بازیکنان بسیار شاداب و با نشاط در حال تمرین هستند. شکر خدا همه چیز به خوبی پیش می‌رود و در حال برنامه‌ریزی برای برپایی اردوی تیم در ترکیه هستیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ