در جلسه ۱۵۰ نماینده با ولایتی چه گذشت؟

۳۱فروردین۱۳،

دبیر کل کانون نمایندگان ادوار مجلس با اشاره به حضور علی اکبر ولایتی در جلسه ماهانه این کانون که روز قبل برگزار شده است گفت که در این جلسه ولایتی یکی از اعضای ائتلاف ۱+۲ برنامه‌های خود را تشریح کرد.

به گزارش ممتازنیوز، حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: جلسه ماهانه کانون نمایندگان ادوار روز قبل با حضور آقای ولایتی برگزار شد که ایشان در این جلسه درمورد موضوعات مختلف بین‌المللی، منطقه‌ای و داخلی به نمایندگان فعلی و ادوار توضیحاتی را ارائه کرد.

وی با بیان اینکه این جلسه با حضور ۱۵۰ نفر ازنمایندگان فعلی و ادوار عضو کانون برگزار شد، گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نمایندگان در این جلسه مسائل و دغدغه‌های مردم در بعد بین‌المللی، داخلی و اقتصادی را مطرح کردند که آقای ولایتی نیز توضیحاتی را ارائه کرد.

این عضو هیات رییسه مجلس تصریح کرد: در این جلسه صحبتی در مورد آخرین وضعیت و خروجی ائتلاف سه گانه صورت نگرفت و بحث بیشتر برروی دیدگاه‌ها و برنامه‌های آقای ولایتی بود.

سبحانی‌نیا با بیان اینکه جلسه کانون نمایندگان ادوار در ابتدای هرماه با حضور یک میهمان برگزار می‌شود گفت: با توجه به انتخابات ریاست جمهوری از اعضای کانون رای استمزاجی گرفته شد تا جلسات فوق‌العاده‌ای را هر ۱۵ روز یک بار برگزار کنیم.

وی افزود: بر همین اساس هیات رییسه کانون بعد از تعطیلات مجلس جلسه‌ای را برگزا ر خواهد کرد تا در آن در مورد جلسات فوق‌العاده کانون تصمیم‌گیری کند این جلسات با حضور کاندیداهای مطرح از جناح‌های مختلف برگزار خواهد شد.

دبیر کل کانون نمایندگان ادوار با بیان اینکه این کانون متشکل از نمایندگان فعلی و نمایندگان ادوار است گفت: ‌این کانون فراجناحی و با حضور نمایندگانی از طیف‌های فکری مختلف است که معمولا در جلسات ماهانه آن بیش از ۱۰۰ نفر حضور دارند، جلساتی که در محل مجلس در اول هر ماه برگزار می‌شود.

سبحانی‌نیا در پایان گفت‌: اعضای هیات رییسه این کانون متشکل از نمایندگان فعلی و ادوار همچون دکتر کریم زارع، مهندس کیا، مهندس دانش منفرد، حسن کامران، انصاری و بیات می باشند.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ