در نظرسنجی به حذف کشتی رأی داده شد

۱۳م اسفند ،

سایت معتبر ورزشی ESPN بعد از تصمیم هیئت اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) مبنی بر حذف کشتی از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ اقدام به برگزاری نظرسنجی به منظور حذف یکی از رشته‌های ورزشی از بازی‌های المپیک به جای کشتی و جایگزینی رشته مورد علاقه مخاطبان کرد.

به گزارش فارس، در این سایت که یکی از معتبرترین سایت‌های ورزشی به شمار می‌رود بعد از تصمیم کمیته بین‌المللی المپیک برای حذف کشتی از بازی‌های المپیک، ۲۶ رشته ورزشی که باید در المپیک حضور داشته باشند به معرض نظرسنجی گذاشته شده‌اند که کدامیک در المپیک باقی بمانند و کدامیک از المپیک حذف شوند.

در قسمت بالای این نظرسنجی سوال شده است که کدام رشته باید به جای کشتی از المپیک حذف شود که اسامی ۲۶ رشته آمده است که تا این لحظه که یک میلیون و ۳۴۴ هزار و ۵۹۵ نفر شرکت کرده‌اند، بدمینتون با ۵٫۴ درصد، تکواندو و پنج‌گانه مدرن با ۴٫۸ درصد در صدر رشته‌های حذفی قرار دارند.

در قسمت دوم نظرسنجی هم سوال شده است شما دوست دارید شاهد کدام رشته در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ باشید؟ که در این قسمت ۸ رشته ورزشی شامل ۱- کشتی ۲- بیس‌بال و سافت‌بال ۳- کاراته ۴- کوهنوردی ۵- ووشو ۶- اسکواش ۷- موج‌سواری و ۸- اسکیت جز گزینه‌ها می باشند که تا این لحظه کاراته با ۵۸٫۳ درصد بالاترین آمار را برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ به خود اختصاص داده است. اسکیت با ۳۴٫۵ درصد و کشتی با ۶٫۴ درصد در رده‌های بعدی قرار دارند. این در حالی است که در روزهای اول حذف کشتی از المپیک، کشتی با ۸۳٫۵ درصد بالاترین آمار را برای باقیماندن در المپیک به خود اختصاص داده بود.

علاقمندان برای باقی ماندن کشتی در المپیک باید در قسمت دوم به کشتی (wrestling) رأی دهند و در قسمت اول به یکی از رشته‌هایی که به جای کشتی باید از المپیک حذف شوند.

لینک نظر سنجی


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *