در ۲۴ ساعت گذشته صورت گرفت؛ افزایش ۸ درصدی تردد خودرو

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

در 24 ساعت گذشته صورت گرفت؛ افزایش 8 درصدی تردد خودرو

در ۲۴ ساعت گذشته صورت گرفت؛
افزایش ۸ درصدی تردد خودرو

پرشین خودرو: در ۲۴ ساعت گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۹۶۴ تردد شمار در محورهای برون شهری، ۷ میلیون و ۵ هزار و ۳۷۹ وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل از آن ۸ درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش ممتازنیوز، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های هوشمند تردد شمار برخط و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.
در ۲۴ ساعت گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۹۶۴ تردد شمار در محورهای برون شهری، ۷ میلیون و ۵ هزار و ۳۷۹ وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل از آن ۸ درصد افزایش را نشان می دهد.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۲۰ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۶ تا ۷ صبح صورت گرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
در ۲۴ ساعت گذشته محورهای که بیشترین تردد را داشتند عبارتند از: آزادراه کرج – تهران، آزادراه تهران – کرج، آزادراه قم – تهران، آزادراه کرج – قزوین، آزادراه قزوین – کرج کرج – ماهدشت.
براین اساس محور شمشک -دیزین جاده اختصاصی حدفاصل پارکینگ بالا تا پاینن واقع در استان ا لبرز به دلیل بارش برف تا اطلاع ثانوی مسدود است. البته همه روزه امکان تردد از تهران به محور شمشک تا پارکینگ بالا از ساعت ۷ تا ۵ بعداز ظهر همینطور از کرج به محور دیزین تا پارکینگ پایین بطور ۲۴ ساعته میسر است.
به گزارش مهر، محور اصلی قم – گرمسار و بالعکس در استان های تهران، سمنان و قم به دلیل تمدید عملیات راهسازی تا تاریخ ۳۱ خرداد ۹۳ مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم – تهران برای وسایل نقلیه محور قدیم قم – تهران و در ادامه برای کلیه خودروها جاده امام رضا به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *