دزدی خنده دار دزد حواس پرت از بانک!

۱۵خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

این سارق احمق که ناخواسته آدرس محل زندگی‌اش را در اختیار صندوقدار بانک گذاشته بود، پیش از این‌که حتی فرصتی برای شمـــــردن پول‌های بادآورده‌اش داشتـــــه باشد با ماموران روبه رو و دستگیر شد.

به گزارش مجله شبانهممتازنیوز، سارق حواس پرت بانک مریلند امریکا برای سرقت پول‌ها پیغام تهدیدآمیزی برای صندوقدار بانک نوشت اما نمی‌دانست این پیام را روی فیش واریز پول خود نوشته که نشانی خانه‌اش بر پشت این برگه بود و این سارق پس از آن‌که با پول‌های مسروقه به خانه‌اش رسید پلیس را مقابل در خانه‌اش دید.

این سارق احمق که ناخواسته آدرس محل زندگی‌اش را در اختیار صندوقدار بانک گذاشته بود، پیش از این‌که حتی فرصتی برای شمـــــردن پول‌های بادآورده‌اش داشتـــــه باشد با ماموران روبه رو و دستگیر شد.به گفته سخنگوی پلیس، این سارق که ظاهراً برای سرقت پول‌های بانک عجله داشت پشت فیش واریزی‌اش برای صندوقدار نوشته بود: «پول‌ها را در کیسه‌ای بریز و بی‌سر و صدا تحویل بده!»

صندوقدار هراسان هم سریعاً این کار را انجام داد و کیسه پول را بدون معطلی به مرد داد، زمانی که دزد خوش‌خیال از بانک خارج می‌شود صندوقدار به سرعت به سمت نگهبان می‌رود و با نشان دادن آدرس محل زندگی سارق، پلیس را در جریان ماجرا می‌گذارد. به این ترتیب مرد سارق که به خاطر این موفقیت بزرگ چند ساعتی دور خیابان‌ها پرسه زده بود وقتی به در خانه‌اش رسید متوجه اتومبیل‌های مشکوکی شد.

او که اصلاً فکر نمی‌کرد به همین راحتی به دام افتاده باشد بدون توجه به اشخاص حاضر در اطراف خانه‌اش به سمت در رفت و کلیدش را درآورد. اینجا بود که یکی از همان غریبه‌ها دستی بر شانه او زد و تا مرد خواست برگردد دستبند آهنی بر دستش خورد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ