دستبرد مسلحانه به بانک در مشهد

۰۵اردیبهشت،

دو مرد مسلح با گروگان گرفتن کارمندان و مشتریان بانکی در مشهد، ۷۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان سرقت کرده و متواری شدند.

ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه دیروز دو مرد در حالی که چهره‌شان را با کلاه پوشانده و یکی از آنها کلاشینکف و دیگری سلاح کلت به دست داشت، وارد بانک ملت شعبه بلوار دانش‌آموز در غرب مشهد شده و با تهدید کارمندان و مشتریان، خواستند پول بانک در اختیارشان قرار بگیرد.

مردان مسلح در ادامه کارمندان و پنج مشتری بانک را به گوشه‌ای انتقال داده و آنها را به گروگان گرفتند و ساکی را به سمت یکی از کارمندان انداخته و از او خواستند پول‌های بانک را داخل آن قرار دهد.

شلیک دزدهای مسلح در بانک

درپی این تهدید، یکی از کارمندان از ترس جان گروگان‌ها، پول‌های بانک را داخل ساک گذاشت و به سارقان گروگانگیر تحویل داد.

در همین موقع یکی از سارقان مسلح، متوجه شد یکی از گروگان‌ها قصد به صدا درآوردن زنگ خطر را دارد که یک تیر هوایی شلیک کرد و با تهدید گروگان‌ها را به گوشه دیگری از بانک انتقال داد.

سپس یکی از سارقان با برداشتن ساک پول، یکی از کارمندان را با خود به سمت دستگاه خودپرداز برد و از او خواست پول‌های آن را به وی تحویل دهد.

پس از این سرقت مسلحانه، هردو سارق از بانک خارج و با یک دستگاه خودروی پراید متواری شدند. با فرار دزدهای مسلح، موضوع سرقت به ماموران اطلاع داده شد.

 سرقت میلیونی از بانک

ماموران انتظامی با حضور در محل و تحقیق از کارمندان و مشتریان بانک متوجه شدند، دزدان مسلح ۷۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان موجودی بانک را سرقت کرده‌اند.

در بازبینی دوربین‌های مداربسته بانک نیز معلوم شد، هر دو سارق چهره‌های خود را پوشانده و لباس‌ های تیره به تن داشته‌اند.

با جمع‌بندی اطلاعات، جستجوی گسترده پلیس در حالی برای دستگیری دزدان مسلح بانک آغاز شده که پلیس اعلام کرده ساعاتی پس از سرقت، مردی را به عنوان مظنون در این ارتباط دستگیر کرده و بازجویی از وی ادامه دارد. هنوز دربارهٔ اعتراف‌های این فرد گزارشی از سوی پلیس منتشر نشده است.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ