دستورالعمل قطعی قیمت خودرو فردا نهایی می‌شود

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

12-533.jpg

دستورالعمل قطعی قیمت خودرو در جلسه عصر فردا (یکشنبه) شورای رقابت تصویب خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرانجام پس از مدت‌ها گمانه‌زنی، اعضای شورای رقابت در جلسه روز اول اردیبهشت به ابهامات باقی مانده خواهند پرداخت و دستورالعمل قطعی قیمت خودرو را تصویب خواهند کرد.

یکی از اعضای شورای رقابت نیز در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تایید این خبر، توضیح داد: درجلسه روز اول اردیبهشت، طبق قولی که به مردم داده‌ایم، به رفع آخرین مشکلات خواهیم پرداخت و دستورالعمل نهایی که تدوین آن مراحل پایانی خود را پشت سر گذاشته، توسط اعضا تصویب خواهد شد.

محمدعلی مددی در رابطه با اظهارنظر یکی از اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس دربارهٔ تعلل شورای رقابت در قیمت‌گذاری نیز گفت: بعضی دوستان نسبت به شورای رقابت کم لطفی می‌کنند شورا از روزی که طرح قیمت گذاری را بر عهده گرفته است در همه سطوح به تلاش پرداخته تا قیمت‌های تازه در اولین فرصت تصویب شود.

وی ادامه داد: البته شورا در اولین گام و برای جلوگیری از سردرگمی بازار دستورالعملی موقت را تدوین و ارائه کرد و اگر دستورالعمل قطعی به پایان فروردین موکول شد به این سبب است که باید با خودروسازان، قطعه‌سازان و دیگر نهادهایی که در امر خودرو دخیل می باشند مذاکره می‌شد تا طرح نهایی از هر نظر بی عیب باشد.

مددی در رابطه با وضعیت اشخاصی که از شرکت‌های خودرودسازی، پیش خرید کرده بودند نیز توضیح داد: اشخاصی که برای دریافت ماشین نام نویسی کرده بودند و هنوز خودروهایشان دریافت نکرده‌اند، در سردرگمی می باشند به همین سبب شورا تصمیم گرفت به موضوع ورود کند و در همین راستا بحث‌هایی مطرح شده که در صورت تایید نهایی خودروسازان را ملزم می‌کند مابه التفاوت مبلغ گرفته را با دستورالعمل تازه شورای رقابت به متقاضیان استرداد کند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ