دستگیری اعضای باند سارقان لوازم داخل خودرو درکرج

۲۶ام بهمن ،

دستگیری اعضای باند سارقان لوازم داخل خودرو درکرج

رییس پلیس کرج گفت: اعضای باند سارقان داخل خودرو کە ضمن سرقت لوازم داخل خودروها، از مدارک به سرقت رفته کلاهبرداری نیز می کردند در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ممتازنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ ˈعبدالرضا خیرخواهان : در ساعت های پایانی شب بیستم بهمن ماه جاری در تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت لوازم داخل خودرو در پارکینگ محل سکونتش واقع در شهرک بنفشه، بلافاصله ماموران کلانتری ۳۳ اهری جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی اضافه کرد: ماموران با حضور در صحنه سرقت متوجه شدند کە سارق یاسارقان، لوازم داخل خودرو پارک شده در پارکینگ مجتمع مسکونی را با شکستن شیشه آن ، به سرقت برده اند .

خیرخواهان یاداورشد : در ادامه بررسی های ماموران و تحقیق از مالباخته مشخص شد کە در مجتمع مسکونی آنها اشخاصی زندگی می کنند کە رفتارهای مشکوکی دارند و در ساعاتی از شب اقدام به نقل و انتقال لوازم و قطعات خودرو می کنند.

وی افزود: با توجه به اظهارات مالباخته ، ماموران جهت اطمینان از صحت و سقم موضوع اشخاص مشکوک ساختمان را تحت کنترل قرار داده و پس از چندین روز تعقیب و مراقبت مشخص شد کە این اشخاص با استفاده از یکدستگاه خودرو پژو ۲۰۶ در ساعات پایانی شب پس از ورود به پارکینگ ساختمانها وسایل داخل خودروها را به سرقت برده و اموال مسروقه را در منزل خود نگهداری و در فرصتی مناسب آنها را به فروش می رسانند.

وی گفت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وارد منزل متهمان شده و شش سارق حرفه ای شامل چهار مرد و دو زن را دستگیر و در بازرسی از منزل و خودروی آنها تعداد هفت دستگاه ضبط و پخش خودرو ، پنج عدد پنل ، تعداد دو دستگاه گیرنده ماهواره ، مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه ، هشت دسته چک سرقتی، شش عدد شناسنامه و مدارک شناسایی دیگر کشف و ضبط شد.

وی اظهار کرد : متهمان دستگیر شده کە همگی دارای سابقه کیفری می باشند به ۲۵ فقره سرقت در تهران، شهریار، کرج، سرآسیاب اعتراف کرده و گفتند : لوازم و وسایل داخل خودروها را پس از سرقت با قیمت پایین تری به فروش رسانده و از دسته چک و مدارک شناسایی نیز در کار جعل و خرید و فروش اجناس با امضای جعلی استفاده می کردند .

خیرخواهان گفت: اعضای باند سارقان سابقه دار در حین انتقال به کلانتری به ماموران پیشنهاد رشوه یک میلیون تومانی دادند، اما ماموران وظیفه شناس با صحت عمل خود پیشنهاد رشوه متهمان را رد و وی را تحویل مراجع قضایی دادند .

متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند .

پنجشنبه ۲۶ بهمن   ۱۴:۱۴

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ