دستگیری توزیع کننده داروهای تقلبی

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یک توزیع کننده داروهای تقلبی در محدوده بازار تهران خبر داد.

به گزارش بی باک به نقل از فارس سرهنگ علیرضا محرابی با اشاره به دستگیری یکی از توزیع کنندگان داروهای قاچاق و تقلبی در محدوده ناصر خسرو بیان داشت: در پی اجرای حکم قضایی صادره از سوی مقام قضایی مبنی بر فروش داروهای غیرمجاز و تقلبی قاچاق، در محدوده بازار تهران، اقدامات و تحقیقات مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ آغاز و ظرف چند ساعت متهم این پرونده شناسایی شد.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد ماموران برای بازداشت این متهم وارد عمل شوند. بر اساس این دستور تیمی از یگان‌های مرتبط برای بازداشت و همچنین بازرسی از منزل متهم به محدوده ناصر خسرو اعزام شدند که در بازرسی انجام شده وی هنگام بسته‌بندی و برچسب زدن روی داروها بازداشت شد.

محرابی عنوان داشت: این متهم که مهدی نام داشت پس از تفهیم اتهام و اعتراف به جرم خود برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شده و در بازرسی از محل زندگی این فرد که به انبار شبیه بود، مقادیر متنابهی مواد مخدر و داروهای غیرمجاز از جمله داروهای تقویتی خارجی، ‌داروهای غیرمجاز بدنسازی و داروهای تقلبی درمانی کشف و ضبط شد.

در این محل بالغ بر ۴۸۰۰ قلم انواع داروی تقلبی، غیر مجاز و قاچاق کشف و ضبط شد که پس از بررسی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تقلبی بودن آن‌ها تایید شده است.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *