دستگیری ضاربان یک روحانی در کمتر از ۲۰ دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، بامداد روز جمعه و ۱۰ دقیقه مانده به اذان صبح، امام جماعت مسجد سادات حسینی در خیابان میمنت، خیابان طوس که در حال رفتن به مسجد برای ادای فریضه نماز بود، با سه ولگرد که قصد ایجاد مزاحمت و آزار و اذیت وی را داشتند درگیر شده و نهایتا با یک قبضه چاقو زخمی می‌شود.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه این سه تن که شرب خمر کرده بودند و با موتور ولگردی می‌کردند پس از مشاهده این روحانی به قصد آزار و اذیت با نامبرده درگیر می‌شوند افزود: این افراد پس از درگیری با این روحانی با مقاومت وی روبه‌رو می‌شوند که در نهایت یک تن از این افراد با درآوردن چاقو، روحانی را مجروح کرده و هر سه از محل متواری می‌شوند.

در پی این حادثه چند تن از نمازگزاران ضمن تماس با پلیس ۱۱۰ موضوع را اطلاع می‌دهند که ماموران گشت ۱۱۰ با اجرای طرح “مهار” در کمتر از ۲۰ دقیقه فرد ضارب و همدستان وی را دستگیر می‌کنند.

در این عملیات که با تعقیب و گریز و تیراندازی از سوی ماموران همراه بوده است سرانجام افراد یاد‌شده که قصد متواری شدن از محل را داشتند دستگیر می‌شوند.

پلیس پایتخت با اعلام این که پنج تن از نمازگزارانی که شاهد صحنه درگیری بودند، ضاربان را شناسایی کردند افزود: روحانی مذکور به بیمارستان حضرت رسول (ص) منتقل شده و آخرین اخبار دریافتی حاکیست حال وی مساعد است.

در پی دستگیری عوامل ضرب و شتم این روحانی ماموران پلیس با حضور در بیمارستان و صحبت با وی و خانواده‌اش گزارش اولیه این درگیری را تهیه می‌کنند که روحانی یاد‌شده ضمن تقدیر از عملکرد پلیس از عکس‌العمل سریع و دستگیری افراد مزاحم تشکر کرده است.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ