دستگیری عامل قتل زن جوان و جنین ۴ ماهه‌اش

مرد جنایتکار که زن جوان و جنین چهارماهه او را سال ۶۷ به قتل رسانده بود، پس از دستگیر به تشریح جنایت خود پرداخت.

به گزارش بی باک به نقل از مهر، ۱۷ اردیبهشت سال ۶۷ ماموران پلیس شهرستان گراش در استان فارس از قتل زن بارداری در این شهر باخبر شدند. ماموران پس از حضور در خانه این زن دریافتند او از سوی قاتل آشنا خفه شده است.

عامل جنایت بدون هیچ مقاومتی وارد خانه شده و زن جوان و جنین چهارماهه او را به قتل رسانده بود. با توجه به سرقت نشدن وسیله ای از داخل خانه تیم جنایی احتمال دادند این زن قربانی انتقامجویی یک آشنا شده است.

پس از بررسی های مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران تحقیقات برای افشای راز این جنایت را آغاز کردند. بررسی ماموران نشان داد همسر مقتول مدتی بود با یکی از دوستانش به نام امیر اختلاف شدیدی داشته است. با کشف این سرنخ کارآگاهان سراغ امیر رفتند اما او همزمان با این جنایت ناپدید شده بود.

با گذشت سالها از این جنایت و با توجه به شناسایی نشدن مخفیگاه قاتل فراری ، قضات دادگاه اورا به صورت غیابی محاکمه کرده و امیر به قصاص محکوم شد.

در حالی که ۲۴ سال از این جنایت می گذشت کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس در جریان تجسس های خود متوجه شدند امیر با هویتی جعلی در شهرستان لارستان زندگی می کند. بلافاصله تیمی از ماموران با دستور قضائی راهی این شهرستان شده و متهم به قتل را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

متهم پس از انتقال به اداره آگاهی در بازجویی ها لب به اعتراف گشود و گفت : مدت ها بود با همسر مقتول اختلاف داشتم. این اختلاف باعث شد تصمیم به انتقام بگیرم . روز حادثه به بهانه سراغ همسرم دوستم رفتم و اورا خفه کردم. با این کار می خواستم زندگی دوستم را خراب کنم. در این مدت در شهرهای مختلف به صورت مخفیانه زندگی می کردم و با گذشت این مدت تصور نمی کردم که پلیس دیگر در تعقیب من باشد. بعد از قتل تازه متوجه شدم مقتول باردار بوده است.

سرهنگ حیدری – رئیس پلیس آگاهی استان فارس- با اشاره به این خبر گفت : متهم پس از اعتراف به قتل و تشریح نحوه جنایت با قرار قانونی روانه زندان شد.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ