دستگیری فروشنده تصاویر مستهجن

۱فروردین ۱۳،

رییس پلیس فتای استان فارس از شناسایی و دستگیری ناشر تصاویر مبتذل در فضای مجازی خبرداد.

 رییس پلیس فتای استان فارس از شناسایی و دستگیری ناشر تصاویر مبتذل در فضای مجازی خبرداد.

سرهنگ حسینی دراین باره گفت: در راستای اهداف پلیس فتا در برقراری امنیت و آرامش کاربران در فضای مجازی، تیم رصد این پلیس در گشت زنی های خود در فضای مجازی وبلاگی را که با قصد به بیراهه کشاندن جوانان اقدام به انتشار یافتن تصاویر مستهجن کرده بود را شناسایی و این پرونده به صورت ویژه در دستورکار ماموران قرار گرفت.

حسینی ادامه داد: در بررسی های اولیه روی این وبلاگ شماره حسابی برای واریز وجه و خرید اعلام شده بود که ماموران پس از استعلام های لازم، صاحب حساب که یک زن بود را شناسایی و به پلیس فتا احضار کردند.

وی با بیان اینکه این زن در تحقیقات پلیس مدعی شد که کارت عابربانک خود را در اختیار فرد دیگری گذاشته و مدتی است از وی اطلاعی ندارد، گفت: پس از انجام تحقیقات متهم شناسایی و مشخص شد وی یک فروشگاه اینترنتی نیز به نام خود ثبت کرده که سرانجام متهم دستگیر و در بازرسی از منزل وی مستنداتی مربوط به وبلاگ مستهجن کشف و ضبط شد.

حسینی به آن دسته از مدیران وبلاگ ها و وب پایگاه اینترنتی های اینترنتی که در پوشش فضای مجازی اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف گرفته اند اخطار داد که برخورد پلیس با این گونه هنجارشکنان برخورد جدی، قاطع و قانونی خواهد بود.


– برگزیده
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *