دستگیری متهم ۳۱ ساله بعد از سه سال

فرمانده انتظامی شاهرود از وقوع تیراندازی به سمت شهروند شاهرودی در یکی از روستاهای شمالی این شهرستان خبر داد و گفت: متهم ۳۱ ساله بعد از سه سال در مخفیگاهش دستگیر شد.

دستگیری متهم ۳۱ ساله بعد از سه سال

به گزارش ممتاز نیوز، سرهنگ علیرضا شائینی صبح چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود بابیان اینکه سه سال پیش به سمت یک شهروند شاهرودی ساکن روستاهای شمالی این شهرستان تیراندازی شده بود، ابراز داشت: مأموران کلانتری کلاته خیج با اقدامات تحقیقاتی گسترده موفق به شناسایی عامل این جرم شدند.

وی بابیان اینکه متهم فرد ۳۱ ساله دارای پرونده سابقه کیفری و قضائی بوده است، افزود: پلیس توانست طی عملیات ضربتی این فرد محکوم به زندان را در مخفیگاهش دستگیر کند.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه متهم به انجام تیراندازی به سمت شهروند شاهرودی در سه سال پیش اعتراف کرد، ابراز داشت: متهم در بازجویی اختلافات شخصی را دلیل این اقدام بیان کرده بود.

شائینی بابیان اینکه اجازه برهم زدن نظم و امنیت شهروندان را در شهرستان نخواهیم داد، تصریح کرد: تمام پرونده‌های حوزه مجرمان به صورت ویژه در شاهرود پیگیری می‌شود.

وی افزود: اقدامات هنجار شکن که امنیت اجتماعی مردم را خدشه دار کند خط قرمز پلیس است و با این اقدامات به طور جد برخورد می‌شود.

انتهای پیام/


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.