دستگیری ۵۰ گرداننده صفحات مجازی در آذربایجان‌غربی

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۵۰ گرداننده صفحات مجازی متخلف در استان که اقدام به تشویش اذهان عمومی و دعوت به عدم مشارکت در انتخابات می‌کردند، دستگیر شدند.

دستگیری ۵۰ گرداننده صفحات مجازی در آذربایجان‌غربی

به گزارش ممتاز نیوز، سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به دستگیری ۵۰ گرداننده صفحات مجازی متخلف در استان، گفت: این امر با اشراف اطلاعاتی پلیس و هماهنگی مرجع قضایی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: انتشار هر گونه محتوای تنش‌زا در فضای مجازی برابر قانون جرم محسوب شده و با خاطیان برابر قانون برخورد خواهد شد.

جهانبخش اظهار کرد: طبق قانون انتشار هر گونه محتوا در فضای مجازی با هدف تشویش اذهان عمومی و همچنین هرگونه دعوت به عدم مشارکت در انتخابات، سیاه‌نمایی و بیان مطالب خلاف واقع، از مصادیق تخلفات انتخاباتی بوده و برابر قانون با افراد متخلف برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: شهروندان به محتوای منتشر شده در فضای مجازی تا زمانی که منبع انتشار، صحت و سقم خبر و یا تصاویر محرز نشده است، توجه نکنند.

وی گفت: همچنین مردم آذربایجان‌غربی هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

انتهای پیام/


پلاس
فضای مجازی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.