دستگیری ۷ نفر از عوامل تیراندازی حادثه گوهردشت کرج

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری هفت نفر عامل تیراندازی حادثه گوهردشت کرج خبرداد و گفت: پلیس با جدیت به دنبال دستگیری سردسته این باند است.

دستگیری ۷ نفر از عوامل تیراندازی حادثه گوهردشت کرج

به گزارش ممتاز نیوز، سردار عباسعلی محمدیان در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در ستاد فرماندهی انتظامی البرز برگزار شد اظهار داشت: هفتم تیرماه سال جاری در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری مسلحانه در یک واحد صنفی تعویض روغنی در منطقه اوقافی‌های کرج که منجر به فوت یک نفر شد بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل و برابر اعلام حاضران مشخص شد یکی از شهروندان هدف گلوله افراد ناشناس قرار گرفته و ضاربان بلافاصله از محل متواری شده اند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی پلیس بلافاصله ۲ نفر از عوامل درگیری دستگیر شدند که پلیس توانست پنج نفر دیگر از اعضای این درگیری را شناسایی و دستگیر کند.

محمدیان با اشاره به اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس محسوب می‌شود و ما به هیچ وجه این حرکات را تاب نمی‌آوریم گفت: پلیس برابر قانون با افرادی که دست به این چنین اقدامات مجرمانه و هنجارشکنانه ای می‌زنند به شدت برخورد خواهد کرد.

وی گفت: آمار کشفیات سلاح گرم در این استان ۶۸ درصد افزایش یافته و خرید، فروش، حمل و نگهداری سلاح گرم جرم است و پلیس بدون اغماض با مجرمان برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی البرز افزود: دشمن به دنبال ناامن جلوه دادن امنیت کشور است و ما نیز نقشه‌های پوچ و شوم آنها را خنثی خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش رسانه‌ها در مأموریت‌های پلیس اشاره کرد و خاطرنشان کرد: امروز پلیس با همکاری رسانه‌ها با رویکرد جامعه محوری برای ارتقا سطح امنیت و پیشگیری از جرایم گام برمی دارد.

محمدیان با بیان اینکه وظیفه خبرنگار هدایتگری و آگاهی بخشی به جامعه است بر تعامل بیشتر رسانه‌ها و پلیس به منظور ارتقا احساس امنیت در بین مردم تاکید کرد و یادآور شد: رسانه‌ها حلقه بین مردم و پلیس هستند و اعتماد مردم به رسانه‌ها در انعکاس اخبار صحیح و به موقع می‌تواند به پلیس کمک شایانی کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ