دستگیری ۱۷۰ نفر از اراذل و اوباش در تهران

وی ادامه داد: برای اینکه مردم از عملکرد پلیس مطلع شوند امروز این اراذل و اوباش جمع‌آوری شده در سطح محلات و مترو چرخوانده خواهند شد.

فارس: فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به دستگیری ۱۷۰نفر از اراذل و اوباش محلات شهر تهران گفت: این مرحله از برخورد با اراذل و اوباش با حکم قضایی صورت پذیرفت و افراد دستگیر شده عموما در زمینه عربده‌کشی مزاحمت برای نوامیس، زورگیری و خفت‌گیری دارای پرونده هستند.

سردار حسین ساجدی‌نیا صبح امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری ۱۷۰ نفر از اراذل و اوباش محلات شهر تهران خبر داد.

وی گفت: مرحله سوم برخورد با ارذل و اوباش در سطح شهر تهران از شب گذشته آغاز و تاکنون ادامه دارد. که در این رابطه این طرح با همکاری تمامی پلیس‌های تخصصی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این مرحله از برخورد با اراذل و اوباش با حکم قضایی صورت پذیرفت و گفت: افراد دستگیر شده عموما در زمینه عربده‌کشی مزاحمت برای نوامیس، زورگیری و خفت‌گیری دارای پرونده بوده است.

ساجدی‌نیا خاطر نشان کرد: امیدواریم با قاطعیتی که دستگاه قضا برای برخورد با این اراذل و اوباش خواهد داشت دیگر شاهد حضور حس ناامنی در سطح شهر نباشیم.

وی ادامه داد: برای اینکه مردم از عملکرد پلیس مطلع شوند امروز این اراذل و اوباش جمع‌آوری شده در سطح محلات و مترو چرخوانده خواهند شد.

این فرمانده ارشد انتظامی در ادامه به کشف حدود یک تن مواد مخدر در سطح شهر تهران اشاره کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در یک مرحله عملیات توانستند ۹۴۰ کیلوگرم مواد مخدر را در سطح شهر تهران و استان قزوین کشف کنند که در این رابطه دو نفر عامل اصلی این باند دستگیر شدند و تعدادی اسلحه از آنان ضبط شد. این باند قصد توزیع این مواد را در سطح شهر تهران و استان‌های همجوار داشتند.

وی خاطر نشان کرد: جمع‌آوری معتادان و خرده‌فروشان در دستور کار پلیس قرار دارد تا مردم کمتر از شاهد نابسمانی در سطح شهر در حوزه مواد مخدر باشند.


۵۹۸٫ir

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. میترا گفت:

    با کشتن مگس زباله از بین نمی رود !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *