دستیار سرمربی تیم ملی والیبال کنار گذاشته شد!

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این خصوص اظهار داشت: «باید از زحمات توتولو دراین مدت تقدیر و تشکر کنم. تنها دلیل جدایی او از کادر فنی برخی اختلاف سلیقه‌های فنی بود.»

دستیار سرمربی تیم ملی والیبال کنار گذاشته شد!

به گزارش ممتاز نیوز، سرمربی تیم ملی والیبال ایران توتولو را از کادر فنی کنار گذاشت.

بعد از شکست سنگین تیم ملی در دومین مسابقه دوستانه با صربستان و در پایان اردوی تدارکاتی توماس توتولو با نظر بهروز عطایی از کادر فنی تیم ملی والیبال ایران جدا شد.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این مورد گفت: توماس توتولو با توجه به آشنایی‌ای که از همراهی حدود ۶ ماهه با تیم ملی داشت، در کنار تیم قرار گرفت تا با این آگاهی مسیر حرکتی تیم در لیگ ملت‌ها و مسابقات قهرمانی جهان شکل بهتری بیابد. در این حد فاصل که توتولو به تیم اضافه و کارهای فنی انجام شد هر دو به این جمع‌بندی نهایی رسیدیم که سلائق و مدل کار ما با هم تفاوت دارد و این اختلاف سلیقه شاید سبب شود که روند حرکتی تیم دچار چالش شود و نتوانیم به اهدافی که مد نظرمان است برسیم.

او با تاکید بر اینکه این جدایی ربطی به دو بازی تدارکاتی اخیر با تیم ملی صربستان ندارد، تصریح کرد: سبک تمرینی و نوع تحلیل بازی‌ ما دو نفر تفاوت ساختاری عمده داشت و امکان همسوشدن نبود. به همین دلیل طی صحبتی که با توتولو داشتیم به این جمع‌بندی رسیدیم که قطع همکاری شود و مسیر را با دیگر افراد گروه ادامه دهیم.

عطایی در پایان با بیان اینکه با توماس توتولو به هیچ وجه اختلاف رفتاری نداشته است، اظهار کرد: توماس انسان خوب، کاربلد و موجهی است و بحث اصلی تفاوت سلیقه در نوع تمرین، آنالیز و تحلیل از تیم‌ها بود و این مسیر به انجام درست کار کمک نمی‌کرد. به همین دلیل خیلی راحت با هم به این جمع‌بندی رسیدیم که این همکاری ادامه نداشته باشد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ