دشمنان به دنبال تسخیر فکر و ذهن جوانان می باشند

۰۲م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، گفت: امروز دشمنان به دنبال تسخیر فکر و ذهن جوانان ما می باشند.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی کاظمی اصل در جلسه افتتاحیه کانون فرهنگی تسنیم دانشگاه صنعتی کرمانشاه، اظهار داشت: تشکیل و راه‌اندازی کانون‌ها، نهادها و تشکل‌های دانشجویی اقدامی بسیار ارزشمند در راستای کسب تجربه برای این قشر فرهیخته و جوان جامعه است.

وی ادامه داد: تشکل‌ها و نهادهای دانشجویی از بهترین محیط‌ها برای بروز و ظهور استعدادهای فردی و رشد جنبه‌های مختلف دانشجویی است.

این مقام مسئول تاکید کرد: یکی از اصلی‌ترین منفعت‌های حضور دانشجویان در تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی دانشجویی، رشد شخصیت آنهاست.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، گفت: تحصیل و کسب تجارب فرهنگی اجتماعی در دوران جوانی سبب پختگی در عملکرد و زندگی فردی، کار و آینده دانشجویان خواهد شد.

وی یادآور شد: اگر فردی تجارب کافی نداشته باشد در زمان مشکلات دچار بحران می‌شود در نتیجه برای رسیدن به شخصیت کامل باید در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی حضور پیدا کنیم.

کاظمی اصل با بیان اینکه امروزه شاهد جنگ نرم دشمنان هستیم، افزود: دشمنان به دنبال تسخیر فکر و ذهن جوانان ما می باشند و می کوشند که از طریق استیلای فرهنگی بر کشور ما تسلط یابند.

گفتنی است؛ کانون فرهنگی دانشجویی تسنیم دانشگاه صنعتی کرمانشاه، برای ارتقاء سطح فرهنگی و عقیدتی دانشجویان دختر این دانشگاه آغاز به کار کرد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ