دشمنان توان مبارزه با جمهوری‌اسلامی را ندارند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جریان یک سفر یکروزه به منظور دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و مردم شریف قزوین وارد این شهر شد.

به گزارش حوزه احزابممتازنیوز،محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفر به استان قزوین در نخستین برنامه خود وارد گلزار شهدای این شهر خواهد شد.

همچنین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور بر مزار شهید سرلشگر بابایی به مقام شامخ این شهید و دیگر شهدای قزوین ادای احترام می‌کند.

رضایی در جمع مردم قزوین در محل عوارضی این شهر اظهار داشت: مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور قزوین در تاریخ انقلاب آزمون خود را به خوبی پس داده‌اند.

 وی با اشاره به شهیدان رجایی، بابایی، سید آزادگان ابوترابی و … تصریح کرد: استان قزوین از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است که باید بیش از پیش معرفی شود.

دیدار رضایی با امام جمعه قزوین

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین دیدار کرد.

رضایی در این دیدار با اشاره به جایگاه عظیم شهر قزوین و ظرفیت‌های این شهر اظهار کرد: شهدای قزوین و همچنین جانبازان این شهر نقش برجسته‌ایی در تاریخ انقلاب اسلامی دارد.

محسن‌رضایی با عرض تسلیت به مناسبت درگذشت همشیره آیت‌الله باریک‌بین امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: مادران شهدا و خانواده‌های آنان نقش زینب‌گونه و مهمی را در انقلاب ایجاد کردند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تهدیدات دشمنان که از ابتدای انقلاب تا کنون وجود داشته یادآور شد: دشمنان جمهوری اسلامی توان مبارزه با این نظام را نداشته و نخواهند داشت و تنها با اهانت و جنگ نرم با مقابله با این نظام اسلامی پرداختند.

در حالی که هنوز حدود ۱۰ ماه تا انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری باقی مانده، بسیاری از چهره‌های مطرح برای کاندیداتوری انتخابات سال آینده، سفر‌های استانی خود را از ماه‌ها پیش آغاز کرده‌اند.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ