دعوای مورینیو و رونالدو در رختکن

۲۸م دیماه ،

رسانه های اسپانیایی از درگیری شدید لفظی مورینیو با رونالدو پس از بازی با والنسیا خبر دادند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، رئال مادرید در بازی رفت یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا با دو گل از سد والنسیا گذشت تا به صعود از این مرحله امیدوار باشد. نمودار جام حذفی اسپانیا را در اینجا بینید.

در این دیدار کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید فرصت های بسیار گلزنی را یکی پس از دیگری از دست داد و نتوانست دروازه حریف را باز کند.

ژوزه مورینیو که به نظر می رسید از کسب این پیروزی راضی نیست در رختکن از رونالدو به خاطر هدر دادن فرصت های بی‌شمار گلزنی انتقاد کرد.

سایت (اینتر کونومیا)اسپانیا نوشت: مورینیو در طول بازی از عملکرد بد رونالدو به خشم آمده بود. او در رختکن به شدت از ستاره پرتغالی تیمش انتقاد کرد. رونالدو هم که تاب انتقادات آقای خاص را نداشت جواب او را داد و کار به در گیری لفظی کشید که در نهایت با دخالت فلورنتینو پرس رییس باشگاه و دیگر بازیکنان دو طرف کوتاه آمدند.

جولیان آپیلا خبرنگار اسپانیایی که به رختکن رئال نزدیک بود اینگونه به توصیف ماجرا پرداخت: صدای درگیری لفظی رونالدو با مورینیو را همه در راهرو شنیدند و حتی به خیابان کاستنیا هم رسید! به سرعت به فلورنتینو پرس خبر دادند و او هم به رختکن آمد و با دیگر بازیکنان فضای متشنج رختکن را آرام کردند.

درگیری مورینیو با رونالدو در حالی است که ستاره پرتغالی رئال مادرید چند روز پیش در گفتگو با پایگاه اینترنتی فیفا از مورینیو به عنوان بهترین سرمربی کنونی جهان یاد کرد.

رئال مادرید در فصل جاری رقابت های لیگا نمایش بسیار ضعیفی داشته است و با بارسلونا صدرنشین ۱۸ امتیاز اختلاف دارد.مورینیو به سبب کسب نتایج ضعیف به شدت فشار را احساس می کند و در چند بازی صدای اعتراض هواداران را شنیده است. مورینیو ۱۲ سال است که به صورت حرفه ای به مربیگری روی آورده است اما تیم های او هیچگاه تا این اندازه متزلزل نبوده اند.

مورینیو در حالی ستاره هموطنش را مورد انتقاد قرار داد که در دیدار مقابل اوساسونا که رونالدو را در اختیار نداشت، موفق به گلزنی به تیم ته جدولی نشد.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *