دغدغه پارک اتومبیل در سنگلج رفع شد

۲۱م اسفند ،

مشکل پارک اتومبیل تماشاگران تماشاخانه سنگلج در خیابان بهشت با مساعدت سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری منطقه ۱۲ و پلیس راهور این منطقه برطرف شد.

به گزارش هنرآنلاین، یکی از عمده ترین مشکلات هنرمندان و تماشاگران تماشاخانه سنگلج به هنگام اجرای آثار نمایشی این تماشاخانه، مسئله پارک اتومبیل ها و البته جریمه آنها توسط پلیس راهنمایی و رانندگی بود که از این پس از ساعت ۱۷ به بعد این مشکل برطرف شده و تماشاگران و هنرمندان تماشاخانه سنگلج امکان پارک اتومبیل های خود را پیدا کردند.

برپایه این گزارش، به منظور رفاه حال تماشاگران تماشاخانه سنگلج، مشکل پارک اتومبیل در ساعات اجرای آثار نمایشی این تماشاخانه، با همکاری مهندس محمد حسنی، معاون ترافیک و حمل و نقل شهرداری منطقه ۱۲ تهران و سرگرد پروازی، رئیس پلیس راهور منطقه ۱۲ تهران برطرف شده است.

از این پس تماشاگران تماشاخانه سنگلج می توانند اتومبیل های خود را از حد فاصل اولین تابلوی توقف ممنوع که در ابتدای خیابان بهشت نصب شده تا مقابل قوه قضائییه در دو سمت خیابان بهشت پارک کنند و تابلوی موردنظر نیز نصب شده است.

مسئله پارک اتومبیل برای تماشاگران و همینطور هنرمندان آثار نمایشی تماشاخانه سنگلج، یکی از مشکلات بزرگ بود که با همکاری و مساعدت سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری منطقه ۱۲ و پلیس راهور این منطقه برطرف شد.

بر اساس این گزارش، یکی دیگر از اقدماتی که درجهت رفاه حال تماشاگران تماشاخانه سنگلج صورت گرفته، نصب مودم wii-Fi برای استفاده رایگان مشتریان کافه تریای تماشاخانه سنگلج و احترام به تماشاگران تماشاخانه درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام/۵۴/۵۳


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *