دفترهای کار احمدی نژاد در چهل روزاخیر+تصویر

بهمن ۱۴۰۱

محمود احمدی نژاد دیروز با همراهی جمعی ار دوستانش به دفتر کارش در دانشگاه علم و صنعت برگشت.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، دفتر پاستور، دفتر لادن و حالا دفتر دانشگاه. خودروی ونی که دیروز با همراهی چند یار دورونزدیک رئیس دولت نهم و دهم، تا نارمک رفته بود، چندی بعد به مقصدش رسید تا احمدی نژاد را پیاده کند. سلام و صلوات و گوسفند قربانی کردن و اسپند دودکردن، مقدمه های خوشامدگویی به بازگشت استاد دانشگاه علم و صنعت از دفتر ریاست جمهوری به دفتر کارش در دانشگاه بود.

احمدی نژاد دیروز این گونه به دانشگاه علم و صنعت بازگشت تا پس از حدود یک ماه از تحویل دادن کلید ساختمان پاستور به «حسن روحانی» و نشستن بر روی صندلی مدیریت ساختمان «لادن»، حالا دفتر دانشگاهی اش را  هم دوباره تحویل بگیرد.

این عکس ها، تصاویر همه دفترهایی است که احمدی نژاد در این یک ماهه اخیر تحویل گرفته و تحویل داده است:

احمدی نژاد، ۱۲ مرداد و پس از حضور در مراسم تنفیذ رئیس جمهور دولت یازدهم، با حسن روحانی به ساختمان پاستور رفت و دفتر کار ریاست جمهوری را تحویل حسن روحانی داد.

با خروج رئیس دولت نهم و دهم از نهاد ریاست جمهوری، ساختمان «لادن» ونک، پذیرای او شد. احمدی نژاد در ساختمان لادن، دفتر رئیس جمهوری سابق را تشکیل داد و در حالی که  ۱۳ مرداد مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب در جمع نمایندگان ملت برگزار می شد، او در این ساختمان میزبان مهمان دیپلمات اهل کشور «بنین» شد.

۱۷ شهیور ماه هم احمدی نژاد  به دفتر کارش در دانشگاه علم و صنعت بازگشت. دفتری که ۸ سال پیش آن را به مقصد ساختمان پاستور ترک کرده بودبود.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *