دفتر رییس‌جمهور انتساب مطالب و اقوال نادرست به دکتر روحانی را تکذیب کرد

گردآوری شده توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز:

در پی انتشار برخی اخبار، مطالب و اقوال نادرست و انتساب آن به رییس‌جمهور در برخی رسانه‌های داخلی و خارجی در روزهای اخیر، دفتر ایشان با صدور اطلاعیه‌ای مطالب غیرمستند را فاقد اعتبار دانست.

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری؛ در پی انتشار برخی اخبار، مطالب و اقوال نادرست و انتساب آن به رییس‌جمهور در برخی رسانه‌های داخلی و خارجی در روزهای اخیر، دفتر وی با صدور اطلاعیه‌ای مطالب غیرمستند را فاقد اعتبار دانست.

متن اطلاعیه دفتر رییس‌جمهوری به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
نظر به انتشار برخی اخبار و مطالب نادرست در برخی رسانه‌ها و انتساب آن به رییس‌جمهور در روزهای اخیر، ‌ضمن تکذیب این‌گونه موارد، بدینوسیله اعلام می‌دارد، مواضع، دیدگاه‌ها و اخبار مرتبط با رییس‌جمهور صرفاً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی رییس‌جمهور یا با تأیید صریح این دفتر اعلام می‌شود.

لذا هر آنچه به نقل یا منتسب به ایشان جز از طریق فوق‌الذکر منتشر شود، فاقد اعتبار و اصالت بوده و مسئولیت حقوقی آن متوجه ناشر خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پس از تکذیب ادعای خبرگزاری رویترز مبنی بر انتشار یادداشتی از دکتر حسن روحانی در یک نشریه آلمانی،‌ صبح امروز نیز ادعای درج مقاله‌ی از رئیس‌جمهور کشورمان در نشریه کویتی الجریده تکذیب شد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ