دقیقه ۶۵؛ کرواسی ۲ – کانادا یک

دیدار کرواسی و کانادا در جام جهانی ۲۰۲۲ با پیروزی ۲ بر یک کرواسی در جریان است.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از ایسنا، در دیدار دوم دور گروه F جام جهانی قطر، دو تیم کرواسی و کانادا برابر هم به میدان رفتند که گزارش زنده این دیدار را در زیر می‌خوانید:

کرواسی ۲ – کانادا یک

داور: آندریاس ماتونته (اروگوئه)

ورزشگاه: خلیفه شهر الریان

گل: آلفونسو دیویس برای کانادا، آندره کراماریچ و لیوایا برای کرواسی

کارت زرد: –

کارت قرمز: –

ترکیب کانادا: میلان بوریان (دروازه‌بان)،‌ آلیستر جانسون، استیون ویکتوریا، کمال میلر، ریچی لاریا (۶۲- جونیور هویلت)، آتیبا هاچینسون، استفان استاکیو (۵۶- اسماعیل کونه)، آلفونسو دیویس، تایون بیوکانان، کایل لارین (۴۶- جاناتان اوسوریو) و جاناتان دیوید.

ترکیب کرواسی: دومینیک لیواکوویچ (دروازه‌بان)، ایوان پریشیچ، دیان لاورن، متئو کواچیچ، آندره کراماریچ، لوکل مودریچ، مارسلو بروزوویچ، مارکو لیوایا، برنا سوسا، یوشکو گواردیول و جوسپ یورانوویچ.

نیمه نخست

کانادا بازی را بسیار هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۲ روی ارسال بیوکانان و ضربه آلفونسو دیویس به گل رسید تا کانادا با یک گل پیش بیفتد.

با وجود پیش افتادن کانادا، این تیم باز هم تیم برتر میدان بود و با حملات نصفه و نیمه سعی در ۲ برابر کردن اختلاف داشت.

در دقیقه ۲۶ کرواسی توانست به گل تساوی دست پیدا کند اما کمک داور در حرکت قبل از گل، آفساید لیوایا را گرفت و گل کرواسی مردود شد.

در دقیقه ۳۵، حملات ادامه‌دار کرواسی سبب شد تا توپ به لیوایا برسد و ضربه او را بوریان گرفت. تنها یک دقیقه بعد، روی پاس زیبای پرشیچ، آندره کراماریچ با ضربه بغل پا بازی را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۴۴، حرکت ترکیبی بازیکنان کرواسی با پاس کواچیچ به لیوایا همراه شد تا این بازیکن با شوتی زمینی و محکم گل دوم کروات‌ها را به ثمر برساند. نیمه نخست با همین نتیجه به اتمام رسید.

نیمه دوم

کانادا بازی را هجومی‌تر از حریف خود آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ می‌توانست به گل تساوی برسد. شوت محکم اوسوریو با فاصله‌ای اندک از دروازه کرواسی و به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۴، یک و دو کراماریچ و مودریچ با پاس کات‌بک کاپیتان کرواسی به کراماریچ همراه شد و ضربه او را میلان بوریان به زیبایی به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۵۶، حرکت بازیکنان کانادا توسط بیوکانان توپ را به جاناتان دیوید رساند و او با شوتی محکم دروازه حریف را تهدید کرد که لیواکوویچ توپ را از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد.

به روز رسانی می‌شود…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *