دلایل لادن طباطبایی برای خداحافظی از بازیگری

لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون عشق به بازیگری و قرار نگرفتن در بازی پیشگی را دلیل کناره‌گیری‌اش از دنیای بازیگری دانست.

لادن طبابائی

به گزارش ممتازنیوز به نقل از خبرآنلاین، طباطبایی گفت: «از یک سال پیش تصمیم داشتم تا از دنیای بازیگری خداحافظی کنم که با پیشنهاد سریال «راز پنهان» این تصمیم قطعی شد و خواستم این آخرین بازی من باشد.»
بازیگرفیلم سینمایی «زن‌ها فرشته‌اند» افزود: «دل نازک نیستم که با هر صحبتی عرصه را خالی کنم؛ اما ما زمانی خانواده بودیم؛ حالا سیاست‌گذاران ما هم اختلاف سلیقه‌ها را عمومی کردند و همه چیز با حاشیه همراه است. عاشق بازیگری هستم؛ اما فروشنده بازیگری نیستم. نقش‌هایم را به زور نمی‌گیرم، اما برای ایفای هر یک زحمات فراوان می‌کشم؛ اما متاسفانه وضعیت سینمای ما تغییر کرده و سال به سال پس‌رفت را می‌بینیم.»
این بازیگر تئا‌تر، سینما و تلویزیون در پایان گفت: «دیگر جلوی دوربین نمی‌روم و معتقدم بازیگر تا زمانی که ابزارش را دارد، باید بازی کند و اگر ابزار در اختیارش نیست از این عرصه خداحافظی کند.»

طبقه بندی: اخبار سینما, اخبار سینمای ایران   |   تعداد بازدید: ۱۲۷ نفر   |   تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ شهریور
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , بازیگر زن, بازیگر زن ایرانی, بازیگران زن ایرانی, خداحافظی لادن طباطبایی, دختر, عکس لادن طباطبایی, لادن طباطبایی


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *