دوستی مهر: به بازی‌ بین‌المللی نیاز داریم

۱۹م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی دوستی‌مهر در مورد آخرین اردوی تیم ملی زیر ۱۷ سال عنوان کرد: اردوی خوبی در بندرعباس داشتیم و همانطور که گفته بودم برای تطبیق آب و هوایی به بندرعباس رفته بودیم. بالاخره هوای بندرعباس و امارات شباهت‌هایی دارد و می‌تواند از این جهت و از جهت ارتفاع از سطح دریا برای بازیکنان تیم ملی زیر ۱۷ سال که باید هفت ماه بعد به امارات بروند مناسب باشد. البته ما برنامه‌هایی برای برگزاری اردوهایی در امارات و پیش از رقابت‌ها داریم.

وی دربارهٔ بازی‌های تیم ملی نوجوانان در بندرعباس خاطرنشان کرد: دو بازی خوب با دو تیم خوب بزرگسال لیگ برتری و لیگ یکی داشتیم. با تیم آلومینیوم هرمزگان بازی کردیم که در بازی اول نمایش خوبی نداشتیم و شکست خوردیم اما در بازی دوم بازیکنان نمایش خوبی داشتند و توانستیم تیم شهرداری بندرعباس را شکست بدهیم.

سرمربی تیم نوجوانان افزود: به بازی‌های دوستانه بین‌المللی احتیاج داریم و بهتر است که با حریفانی از آمریکای لاتین، آفریقا و اروپا بازی کنیم چراکه سید بندی جام جهانی در قرعه‌کشی به همین ترتیب خواهد بود. سعی داریم قبل از سال ۹۲ و از ۲۱ اسفند در تهران اردویی برگزار کنیم که به محض نهایی شدن اسامی بازیکنان دعوت شده و محل برگزاری اردو اعلام خواهد شد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *