دولتمند خلف با گروه آوای مهربانی کنسرت می دهد

۰۷خردادماه،

kholfموسیقی ایرانیان: دولتمند خلف ۱و ۲ تیرماه ماه سال جاری به همراه گروه موسیقی آوای مهربانی به سرپرستی سهیلا پورگرامی در تالار وحدت  به صحنه می رود.

سهیلا پورگرامی ،خواننده و سرپرست گروه موسیقی آوای مهربانی با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار موسیقی ایرانیان گفت: پیش از این در خبرها تاریخ ۳و۴ خرداد اعلام شده بود اما به سبب نزدیکی به زمان انتخابات ریاست جمهوری ،این برنامه به تیرماه موکول شد.

وی دربارهٔ چگونگی دعوت از دولتمند خلف برای اجرا در ایران و همراهی با گروه آوای مهربانی خاطرنشان کرد:از آنجایی که برای اجرای  برنامه‌های مختلفی به تاجیکستان رفته بودم با کارهای آقای دولتمند آشنا بودم و در همین راستا از ایشان دعوت کردیم تا در ایران کنسرت داشته باشند.

این خواننده  با اشاره به اینکه این اجرا در چهار بخش تدارک دیده شده،اظهار داشت:در بخش اول به رسم میهمان نوازی آقای دولتمند به صحنه می رود و قطعاتی چون بوی جوی مولیان،آشنایی،خنده آسمان نگر را اجرا می کند.همچنین در ادامه گروه موسیقی آوای مهربانی به صحنه می آید و قطعات ای عاشقان،طالب دیدار و … را اجرا می کند.

سرپرست گروه موسیقی آوای مهربانی دربارهٔ دوبخش دیگر گفت:در بخش سوم گروه آوای مهربانی چند قطعه محلی آذری،لری،خراسانی و کردی را اجرا می کند.

وی دربارهٔ بخش پایانی خاطرنشان کرد:اجرای قطعات ای قوم به حج رفته،دریا دریا (شعر لایق شیرعلی)،وطنم و ای سرزمین من نیز در بخش پایانی گنجانده شده است که با همراهی آقای دولتمند و گروه آوای مهربانی اجرا خواهد شد.

منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir


موسیقی ایرانیان
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *