دولت قبل سبد کالا را به نور چشمی‌ها می‌داد

عثمانی:

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه سبد کالایی در دولت قبل در قالب بن به نورچشمی‌ها داده می‌شد، گفت: دولت تدبیر، تدبیر کرده است تا سبد کالا به مستمندان اختصاص پیدا کند.

محمد قسیم عثمانی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۱۴ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری در پاسخ به تذکر مهدی کوچک زاده مبنی بر اینکه اعتبار پرداخت سبد کالا معلوم نیست، افزود: بودجه پرداخت یارانه کالاهای اساسی و ضروری همانطور که معاون رئیس جمهور اعلام کردند در مجلس تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه صحبت های آقای کوچک زاده شان مجلس را خراب می کند، گفت: با این سخنانی که مطرح شد مردم پیش خود می گویند مجلس در جریان مصوبه خود نیست و نمی دانند که پولی که برای سبد کالا اختصاص یافته از کجا آمده است.

وی افزود: پول سبد کالا از همان محلی است که آقای کوچک زاده در تصویب آن نقش داشتند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه سبد کالایی در دولت قبل در قالب بن به نورچشمی ها داده می شد گفت: دولت تدبیر ، تدبیر کرده است تا سبد کالا به مستمندان اختصاص پیدا کند.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. کشاورزی که زمین نداره گفت:

    آره همیشه حق با شماست.ازون برنجایی که خودتون وارد کردینو بادکرد رو دستتونو دارین به مردم قالب میکنین و از اون طرفم به کشاورزا هم لطفتون مشخصه.خدا رحم کرده تا حالا ازین به بعدشم باماست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *