دومین حمله با چاقو در مانهایم آلمان در کمتر از یک هفته / این بار یک سیاستمدار مجروح شد

در پی دومین حمله با چاقو در مانهایم آلمان در کمتر از یک هفته؛ سیاستمدار راست‌گرای افراطی مجروح شد.

دومین حمله با چاقو در مانهایم آلمان در کمتر از یک هفته / این بار یک سیاستمدار مجروح شد

به گزارش ممتاز نیوز، پلیس آلمان روز چهارشنبه پنجم ژوئن از زخمی شدن یکی از نامزدان انتخابات محلی از حزب راستگرای افراطی «آلترناتیو برای آلمان» (AFD) در جریان یک حمله با چاقو در شهر مانهایم خبر داد. این حمله درست پنج روز پس از حمله مرگبار روز جمعه یک جوان افغان به تجمع راست‌گرایان افراطی در این شهر صورت گرفت.

به گفته پلیس، در جریان حادثه شامگاه سه‌شنبه، مظنون ۲۵ ساله پس از حمله از صحنه متواری، اما سپس بدون مقاومت بازداشت شده است. پلیس می‌گوید این مظنون هیچ نشانی از این که از هویت قربانی و عضویت او در حزب راستگرای افراطی «آلترناتیو برای آلمان» مطلع بوده، بروز نداده است.

به گزارش پلیس، مظنون ۲۵ ساله شامگاه سه‌شنبه مشغول پایین کشیدن پوستر حزب «آلترناتیو برای آلمان» بود، که یکی از سیاستمداران این حزب برای جلوگیری از این کار با او درگیر می‌شود و جوان ضارب در جریان این درگیری سیاستمدار راست‌گرای افراطی را با چاقو مجروح می‌کند.

بنابر اعلام پلیس، سیاستمدار آلمانی سپس به بیمارستانی در نزدیکی محل حادثه منتقل شده است. به گفته پلیس، جان او در خطر نیست.

در جریان حمله روز جمعه جوان افغان به تجمع راست‌گرایان افراطی در شهر مانهایم، یک مامور پلیس ۲۹ ساله که از ناحیه سر متحمل جراحت شده بود، کشته شد.

انتهای پیام/


حوادث

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.