دو خودروی جدید و ارزان نیسان + عکس

قیمت نیسان ورسا مدل ۲۰۱۱ حدود ۱۰ هزار و ۷۰۵ دلار است. قیمت این خودرو در صورت انتخاب کمترین تجهیزات انتخابی به حدود ۹ هزار و ۹۹۰ دلار هم می‌رسد.
ممتازنیوز : قیمت نیسان ورسا مدل ۲۰۱۱ حدود ۱۰ هزار و ۷۰۵ دلار است. قیمت این خودرو در صورت انتخاب کمترین تجهیزات انتخابی به حدود ۹ هزار و ۹۹۰ دلار هم می‌رسد.

حجم موتور این خودرو ۱۶۰۰ سی‌سی بوده و فضای داخلی این خودرو نسبت به مدلهای مشابه آن بیشتر است. این خودرو جزو ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای خانواده در بازار آمریکا محسوب می‌شود.
ارزان‌قیمت بودن نیسان ورسا باعث شده تا این خودرو تنها در رنگهای آبی، نقره‌ای و سیاه در بازار آمریکا عرضه شود.

قیمت این خودرو حتی با اضافه شدن مواردی مانند ترمز ضدقفل، ایرکاندیشن و دنده‌ی اتوماتیک باز هم زیر ۱۳ هزار دلار تمام می‌شود. نیسان ورسای با حجم موتور ۱۸۰۰ سی‌سی که امکانات بیشتری مانند سیستم کنترل ثبات الکتریکی نیز دارد، قیمتی زیر ۱۵ هزار و ۷۸۰ دلار دارد.

اما خودرو دوم که از نیسان ورسا هم ارزان‌تر است، میکرا نام دارد. قیمت این خودرو بسته به تجهیزات نصب شده روی آن بین حدود ۸ تا ۱۱ هزار دلار است. نیسان میکرا هم‌اکنون در بازار کشورهایی مانند هند، بریتانیا و استرالیا حضور فعالی دارد. میکرا جزو خودروهای سوپرمینی ساخت نیسان بوده و ساخت نسلهای مختلف این خودرو از سال ۱۹۸۲ میلادی آغاز شده است. این خودرو در مدلهای پنج در هاچ‌بک، سه در هاچ‌بک و دو در تغییرپذیر تولید شده است. این خودرو با موتورهای با حجم‌های مختلف مانند یک، ۱.۲، ۱.۴ ۱.۵ لیتری بنزینی و ۱.۶ دیزلی تولید شده است. وزن این خودرو حدود ۹۶۵ کیلوگرم بوده و این خودرو در بازار ژاپن با نام “نیسان مارچ” شناخته می‌شود.

بازار خودرو ایران تاکنون میزبان خودروهای لوکس و گران‌قیمت نیسان مانند مورانو و قشقایی بوده است. باید دید آیا شرکت نیسان که زمانی قصد دارد با شریک استراتژیک خود یعنی رنو ارزان‌قیمت‌ترین خودروی جهان را تولید کند، خواهد توانست تکانی به بازار خودروهای ارزان‌قیمت ایران بدهد؟

عکس

سمت راست: نیسان میکرا ، سمت چپ: نیسان ورسا

طبقه بندی: اخبار مهم, قیمت و اخبار خودرو   |   تعداد بازدید: ۱۰۶ نفر   |   تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ مهر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , اخبار خودرو, خودرو, دو خودروی جدید و ارزان نیسان, عکس دو خودروی جدید و ارزان نیسان, قیمت و اخبار خودرو, نیسان, نیسان جدید


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.