دو نماینده ایران فینالیست شدند/ حذف تنها ملی‌پوش المپیکی

۲۹فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

عبدالمحمد پاپی و مهدی زیدوند به دیدار پایانی مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا راه یافتند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از پایگاه اینترنتی فدراسیون کشتی، در ادامه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا که از بعداز ظهر امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه ایندیراگاندی دهلی نو پایتخت هند آغاز شده است، عبدالمحمد پاپی و مهدی زیدوند با برتری برای حریفان خود، جواز حضور در دیدار پایانی رقابت های  ۶۰ و ۶۶ کیلوگرم راه کسب کردند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم عبدالمحمد پاپی پس از استراحت در دور اول در دور دوم بر حریفی از چین تاپیه غلبه کرد و با پیروزی در مرحله نیمه نهایی راهی فینال شد و در وزن ۶۶ کیلوگرم مهدی زیدوند نیز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل آرسن آیل چی یف از قرقیزستان پیروز شد و با شکست حریف خود در دیدار نیمه نهایی فینالیست شد.

دو نماینده کشورمان برای کسب مدال طلا به مصاف حریفانی از کره جنوبی می روند.

اما در وزن ۵۵ کیلوگرم محسن حاجی پور مقابل کانی‌بک ژولچوبکوف قرقیزستان شکست خورد و در وزن ۱۲۰ کیلوگرم بشیرباباجان زاده پس از پیروزی مقابل حریفی از هند در دور دوم با ناداوری بسیار آشکار مغلوب حریف تاجیکستانی خود شد.

این دو نماینده کشورمان با توجه به شکست حریفان خود به ترتیب مقابل کشتی گیرانی از ژاپن و کره جنوبی از دور مسابقات کنار رفتند.

مسابقات کشتی فرنگی که با حضور کشتی گیران ۲۱ کشور در هند در حال برگزاری است، فردا جمعه پایان می یابد و از روز شنبه رقابت های کشتی آزاد آغاز خواهد شد.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ