دو پیشنهاد پروین برای نجات پرسپولیس

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

علی پروین

 

علی پروین در نشست هیات مدیره تازه پرسپولیس اظهار داشت: تا چه زمانی محمد رویانیان باید برای تامین منابع مالی و هزینه‌ها صبح تا شب تلاش کند. باید بدانیم هر قدر هم درآمدزایی کنیم باز هم مشکل داریم و هزینه ها از درآمد بالا می‌زند. مگر یک مدیر چقدر می‌تواند درآمد ایجاد کند؟ البته رویانیان از وقتی آمده نگذاشته تیم به بن بست مالی بخورد ولی این شرایط تا چه زمانی می خواهد ادامه پیدا کند؟

وی در ادامه صحبت‌های خود، افزود: حل قطعی مشکل پرسپولی دو راه دارد؛ یا باید بودجه دولتی بالا تا حد ۲۰ میلیارد تومان آن هم با توجه به هزینه های کنونی برای پرسپولیس و استقلال در نظر بگیرند و این رقم هم نباید فقط روی کاغذ باشد، بلکه باید در اختیار دو باشگاه قرار بگیرد. اگر هم این امکانپذیر نیست که فقط یک راه می ماند و آن هم خصوصی کردن پرسپولیس است.

عضو هیات مدیره پرسپولیس خاطر نشان کرد: برای خصوصی سازی، ما دنبال کار رفتیم. گفتیم تیم را دست مردم و پیشکسوتان بدهید. بگذارید بخش خصوصی و سرمایه گذاران بیایند تا پرسپولیس برای همیشه از این حالت خارج شود. مگر یک مدیر در شرایط فعلی چقدر می تواند پول بیاورد. سال قبل به پرسپولیس ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بودجه دولتی دادند. این پول در مقایسه با هزینه‌های باشگاه چه تاثیری می‌تواند داشته باشد؟

به گزارش پایگاه اینترنتی باشگاه پرسپولیس، وی تاکید کرد: به همین دلایل اعتقاد دارم باید به طور جدی پیگیر بحث خصوصی سازی باشیم که سال‌هاست دربارهٔ آن صحبت می‌شود. رویانیان هم کارهای اداری و قانونی را پیگیری کرده و این کار شدنی است.

پروین در پایان پیشنهاد کرد: به نظرم باید یک گزارش کاملی از شرایط باشگاه و اقدامات انجام شده برای سرپرست وزارت ورزش ارسال کنیم تا این کار انجام شود. این اقدام یک حرکت ماندگار خواهد بود. هر مدیری بیاید دعا به جان مسببان آن می‌کند. مردم و هواداران هم می‌فهمند که چه کار بزرگی انجام شده است. پرسپولیس هم از این شرایط خارج می‌شود.

 

مهر

http://khanevarzesh.com | خانه ورزش
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ