دو کشته در ۱۶۳۴ تصادف از ابتدای تعطیلات در تهران

۱فروردین ۱۳،
ممتاز نیوز: رئیس اورژانس تهران اعلام کرد از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون ۱۶۳۴ تصادف شهری و جاده‌ای در تهران ثبت شده است که در این تصادفات ۲ نفر جان خود را از دست دادند.

 هوشنگ فولادی در گفت و گو با فارس، افزود: طرح امداد نوروزی از ۲۶ اسفند سال ۹۱ آغاز شد و از این تاریخ تاکنون اورژانس تهران به ۱۱ هزار و ۵۹۵ نفر امداد رسانی کرده است.

وی افزود: از این تعداد ۱۰ هزار و ۴۷۷ نفر امداد شهری و ۷۰۹ مورد امداد جاده ای بوده است و ۳۵۰۷ مصدوم نیز به بیمارستان منتقل شدند.

وی گفت: اشخاص منتقل شده به بیمارستان شامل مصدومان تصادفات رانندگی و سایر بیماران از جمله بیماران قلبی و تنفسی است که از این میان ۱۶۳۴ تصادف داشتیم که ۱۵۲۶ مورد آنها تصادف شهری و ۱۰۸مورد آنها دچار تصادف در جاده شده بودند.

فولادی اضافه کرد: تعداد موارد فوتی ناشی از تصادفات رانندگی که در اورژانس تهران ثبت شده است در این مدت تاکنون دو نفر بوده است که یکی از آنها تصادف یک وانت نیسان در جاده تهران – قم بود و دیگری اتفاق واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ بود که در جاده تهران- مشهد بعد از شریف آباد رخ داد و طی آن ۵ سرنشین آن مصدوم شدند و یک دختر ۸ ساله سرنشین آن جان باخت.

وی گفت: ۵ مصدوم دیگر این اتفاق با آمبولانس هوایی به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شدند.

فولادی همچنین از فعالیت ۴ ایستگاه سلامت در ۴ مسیر تهران – قم،تهران- مشهد، تهران- کرج و تهران- شمال خبر داد و گفت: در این ایستگاه های سلامت پزشک مستقر است و امکانات درمانی و دارویی وجود دارد و تاکنون ۴۰۹ با مراجعه به این ایستگاهها خدمات سلامت دریافت کرده اند.

به گفته وی طرح امداد نوروزی تا ۱۶ فروردین ادامه داد.

منبع:ممتاز نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *