رأیم را تا آخر شب اعلام می‌کنم

۲۸اردیبهشت،

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: رأی خودم را از بین مایلی کهن و ابراهیم‌زاده تا آخر شب اعلام می‌کنم.

رضا وطنخواه در مورد وضعیت سرمربیگری پرسپولیس گفت: جمع‌بندی‌ها در نهایت منتج به این شد که از بین مایلی‌کهن و ابراهیم‌زاده یکی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شود.

وی در مورد اینکه اعلام شده ۵ رای به مایلی کهن و ۵ رای به ابراهیم زاده دادند و رای او ممتنع بوده که قرار است تا پایان امشب رای آخر خود را اعلام کند، عنوان کرد: قرار است نظرم را تا آخر شب به باشگاه اعلام کنم و مطمئنا فردا وضعیت سرمربی مشخص خواهد شد.

وطنخواه افزود: قبلا گفتم با احترام به مایلی کهن و ابراهیم زاده انتخاب من به دلیل اینکه درخشان بازیکن پرسپولیس بوده و قبلا هم به عنوان مربی در این تیم حضور داشته درخشان است اما حالا که کار به ابراهیم‌زاده و مایلی کهن که دو مربی بسیار خوب می باشند، رسیده است، باید به یکی از این ۲ مربی رای بدهم.

وی در پاسخ به این سؤال که درخشان را به خاطر سابقه حضور در پرسپولیس انتخاب کرده و آیا بین مایلی کهن و ابراهیم‌زاده با توجه به پرسپولیس بودن مایلی‌کهن به این مربی رای می دهد، عنوان کرد: نظر من به درخشان بود اما حالا که در مورد او به اجماع نرسیدند بازهم به یکی از بچه‌هایی که پرسپولیسی‌ می باشند رای می دهم و بر عقیده ام هستم.


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.