رئیس سازمان صدا و سیما میهمان ویژه ABU

بیش از ۶۰۰ تن از روسا و مقامات عالی رتبه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه در سئول گر هم آمدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل روابط عمومی حوزه ریاست ؛عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان میهمان ویژه در مراسم رسمی گشایش نشست مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه که با سخنان لی میونگ باک رئیس جمهور کره جنوبی برگزار شد حضور داشت.
رئیس جمهور کره جنوبی در سخنانش با اشاره به فراگیری و گستردگی اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه؛ گفت: این اتحادیه نقش بسیار مهمی در تحولات و مقابله با چالش های فراروی جهان می تواند داشته باشد.
آقای کیم رئیس شبکه تلویزیونی “کی بی اس” کره جنوبی؛ گفت: اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه مجموعه قدرتمند و منسجم است و می تواند با همکاری سازمان یافته به توسعه کشورهای عضو کمک کند.
در حال حاضر این اتحادیه با ۶۰ کشور عضو و پوشش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر از جمعیت جهان، با ۲۵۰۰ زبان گوناگون با نفوذترین اتحادیه رسانه ای جهان شناخته می شود.
لازم به ذکر  است؛ در حاشیه این اجلاس تولیدات صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شامل فیلم، سریال و مستند در غرفه سروش معرفی شده است.
گفتنی است؛ آقای ضرغامی رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فردا در نشست مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه سخنرانی خواهد کرد./ص


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن