رئیس‌جمهور منتخب به پیام تبریک رؤسای جمهور روسیه، ارمنستان و بوسنی پاسخ داد

۰۱ تیرماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

حجت‌الاسلام‌‎والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب په پیام‌های تبریک رؤسای جمهور روسیه، ارمنستان و بوسنی و هرزه‌گوین پاسخ داد.

به گزارش گروه سیاسیممتازنیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین “حسن روحانی رییس جمهور‌ منتخب در پاسخ به پیام تبریک “‌ولادیمیر پوتین” رییس جمهوری فدراسیون روسیه، تاکید کرده است: دولت من منادی صلح و دوستی برای همه ملت‌های جهان است و برای تحقق این هدف از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

حجت‌الاسلام‎والمسلمین روحانی در این پیام تصریح کرده است: دولت تازه ایران با تکیه بر تمدن دیرپا و پویایی ایرانی و فرهنگ غنی اسلامی تلاش خواهد کرد تا از طریق تفاهم‌، ایجاد اعتماد و احترام متقابل روابط با کشورهای جهان را گسترش داده و تقویت کند.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری روسیه اظهار امیدواری کرده است که روابط تاریخی و همکاری دو کشور در همه زمینه‌ها گسترش یابد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین روحانی خاطرنشان کرد‌ که روابط با روسیه به عنوان یک کشور بزرگ و همسایه در سیاست خارجی ایران دارای جایگاه ویژه‌ای است و در دولت یازدهم از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

رییس جمهوری منتخب همچنین در پاسخ به پیام تبریک “‌سرژ سرکیسیان” رییس جمهوری ارمنستان با بیان اینکه از طریق تفاهم، ایجاد اعتماد و احترام متقابل روابط با ارمنستان را گسترش خواهیم داد، اظهار امیدواری کرده است که تلاش‌های دو طرف سبب ارتقای روابط در تمامی عرصه‌ها شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین روحانی در پاسخ به پیام تبریک “‌باقرعزت بگوویچ” رییس جمهوری بوسنی و هرزه‌گوین هم اظهار داشته است که روابط با جمهوری بوسنی و هرزه‌گوین از بدو تاسیس با اعتماد عمیق دوجانبه دولتی و مردمی همراه بوده و آینده‌ای پایدار خواهد داشت و بر اراده دولت یازدهم برای تحکیم و گسترش هرچه بیشتر این روابط تاکید می‌کنم.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ