رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر: حضور افراد غیرمجاز در محیط‌های علمی که عموما باعث اخلال در نظم می‌شود، محکوم است

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با انتقاد از برخی رفتارهای ناشایست و به دور از اخلاق در بعضی اجتماعات دانشجویی اظهار داشت: خوشبختانه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر دانشجویان در یک محیط قابل قبول سؤالات و مطالبات خود را مطرح نمودند که مسولان دانشگاه نیز پاسخ های لازم را ارائه کردند. به اعتقاد بنده این مسائل در فضای علمی و با گفتگوی منطقی بهتر به نتیجه می رسد و حضور افراد غیر مجاز در این محیط ها که عموما باعث اخلال در نظم می‌شود محکوم است .

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر: حضور افراد غیرمجاز در محیط‌های علمی که عموما باعث اخلال در نظم می‌شود، محکوم است

به گزارش ممتاز نیوز، دکتر حسن قدسی پور رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه مدیریت دانشگاه پیگیر آزادی دانشجویانی که دستگیر شده اند را از ابتدا دنبال کرده و می کند، گفت: خوشبختانه در چندین مرحله شاهد آزادی تعدادی از دانشجویان عزیز بوده ایم.

وی با بیان اینکه از اساتید و مدیران دانشکده ها، کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای احساس مسئولیت توام با عقلانیت تشکر می کنم، گفت: مدیریت دانشگاه، آزادی دانشجویانی که دستگیر شده اند را از ابتدا دنبال کرده و می‌کند .

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: خوشبختانه در چندین مرحله شاهد آزادی دانشجویان عزیز بوده ایم و در مرحله آخر نیز دو دانشجو دیگر دانشگاه آزاد شدند.

دکتر قدسی پور تاکید کرد: بعد دو سال تعطیلی کلاس های درس به دلیل شیوع کرونا امسال در آغاز سال تحصیلی نیز شاهد آن بودیم که کلاس های درس و آموزش با مشکلاتی مواجه شد که این امر موجب آسیب های آموزشی می شود.

وی ادامه داد: ما چند هفته را از دست دادیم امید است با تلاش اساتید و دانشجویان در فرصت باقی مانده کلاس ها را با قوت بیشتری برگزار کنیم تا ضعف آموزشی پیش آمده جبران گردد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *