رئیس ستاد لنکرانی: لنکرانی و جلیلی با هم ، با سایر کاندیداها رقابت می‌کنند

۲۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

abdolvahed mirzazadeh-5-8.jpg

رییس ستاد انتخابات کامران باقری لنکرانی گفت: دکتر لنکرانی و دکتر جلیلی با هم در آینده با بیش از ۳۰ کاندیدای دیگر مبارزه گفتمانی می‌کنند.

محمد سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، افزود: اینکه آقای جلیلی در عرصه‌ی انتخابات حضور پیدا کرده، به نفع حامیان گفتمان امام،رهبری و انقلاب است و می‌توان آن را به عنوان اتفاق مثبتی تلقی کرد چون سبب تقویت این گفتمان می‌شود.

سلیمانی ادامه داد:‌ تاکنون آقای لنکرانی در مقابل ۲۱ کاندیدای دیگر مبارزه گفتمانی می‌کرد که با توجه به تعداد ثبت نام‌های امروز که بیش از ۳۰نفر اشخاص شاخص وارد عرصه شده‌اند، اکنون دکتر لنکرانی و دکتر جلیلی با هم با بیش از ۳۰ کاندیدای دیگر مبارزه گفتمانی می‌کنند که این موضوع به نفع حامیان گفتمان انقلاب اسلامی است؛ تاکنون آقای لنکرانی تنها بود ولی اکنون همراه با دکتر جلیلی به این گفتمان می‌پردازند.

این عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی همچنین در مورد موضع این جبهه با ورود جلیلی به عرصه‌ی انتخابات گفت: جبهه پایداری همواره اعلام کرده که به گفتمان تکلیف محور خود پایبند است و بر اساس تکلیف شرعی و تایید شورای فقهای جبهه پایداری عمل می‌کند و در آینده نیز همین رویکرد را در پیش خواهد گرفت.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ