رئیس فدراسیون فوتبال عزل شد

لحظاتی قبل، شهاب الدین عزیزی خادم با رای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تا زمان برگزاری مجمع فوق‌العاده از ریاست این فدراسیون به صورت موقت عزل شد.

رئیس فدراسیون فوتبال عزل شد

به گزارش ممتاز نیوز، با رای اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم از سمت خود عزل شد. این تصمیم اعضای هیات رئیسه مطابق بند ۱۴ ماده ۳۵ فدراسیون فوتبال اتخاذ شده که به اعضای هیات رئیسه اختیار برکناری اعضای ارکان فدراسیون فوتبال را با رای دو سوم آرای اعضای هیات رئیسه می‌دهد.

طبق بند ۲ ماده ۲۰ اساسنامه فدراسیون فوتبال، هیات رئیسه جزو ارکان اجرایی این فدراسیون است که شامل رئیس، نواب رئیس و اعضای هیات رئیسه می‌شود.

پس از عزل موقت یکی از ارکان فدراسیون فوتبال توسط هیات رئیسه، طبق ماده ۳۷، مجمع عمومی فوق العاده می‌تواند با دوم سوم آرای ماخوذه، فرد مورد نظر را به طور قطعی از سمت و پست اجرایی‌اش عزل کند.

در حدود یک‌ سال فعالیت عزیزی خادم بر فدراسیون فوتبال، حاشیه‌های فراوانی ایجاد شده بود که در مهمترین مورد، ارتباط مدیریتی وی با فردی که به “خوبان عالم” معروف شده، جنجال‌های زیادی را به همراه داشته است. رییس فدراسیون متهم شده بود که سحر و جادو را به فوتبال ملی ایران آورده است.

اختلافات آشکار او با برخی از اعضای با سابقه هیات رییسه فدراسیون فوتبال نیز به انسجام مدیریتی در فوتبال ایران لطمات شدیدی وارد کرده بود.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.