رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت:در نظرسنجی صدا و سیما رغبت عمومی به لاریجانی افزایش پیدا کرده / دیدار ولایتی و قالیباف با رییس‌مجلس

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

کاظم جلالی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی که صبح امروز برگزار شد، با بیان اینکه در آخرین نظرسنجی صدا و سیما رغبت عمومی به لاریجانی افزایش پیدا کرده است، اظهار کرد: این نظرسنجی نشان داد که بیش از صد در صد نسبت به نظرسنجی‌های قبلی، جایگاه لاریجانی در میان افکار عمومی رشد داشته است. این درحالی است که تاکنون لاریجانی حضور خود را در انتخابات نفی کرده است.
رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت همچنین افزود: اگر لاریجانی نامزد انتخابات شود فراکسیون رهروان از ایشان حمایت می‌کند در غیر این صورت فراکسیون اشخاص دیگر را بررسی خواهد کرد.
جلالی در ادامه با اشاره به این که لاریجانی هیچ رغبتی برای حضور در انتخابات ندارد، خاطر نشان کرد: از سویی مراجعات به ایشان برای تشویق وی برای حضور در انتخابات بسیار است. ازسویی دیگر در میان اصولگرایان تشتت وجود دارد و هنوز یک شخص محوری نامزد اصولگرایان نشده است.
وی همچنین با بیان اینکه ولایتی و قالیباف با لاریجانی ملاقات‌هایی داشتند، تصریح کرد: از نظر ائتلاف ۲+۱ حضور یا عدم حضور لاریجانی در انتخابات مهم است. آقایان باهنر و ابوترابی فرد برای حضور در انتخابات هیچ رایزنی با فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت و رییس مجلس نداشتند و من اطلاع دقیقی دارم که این اشخاص براساس وظیفه شرعی خود وارد میدان شده‌اند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد تصمیم نهایی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت دربارهٔ حمایت از یک نامزد انتخابات افزود: ما ملاقات‌هایی با سایر نامزدهای اصول‌گرا داشتیم و تلاش می‌کنیم که به یک نتیجه نهایی برسیم ولی گزینه اول ما همچنان آقای لاریجانی می باشند.
/۲۹۲۲۰

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *