رابطه طراح مد فرانسوی با دختر شاهزاده سعودی + عکس

۱۹م آذر ،

به تازگی تصویری از شاهزاده معارض سعودی «بسمه» بنت سعود بن عبدالعزیز انتشار یافته که در آن یک فرانسوی یهودی الاصل که گفته می شود مدتی سفیر اسرائیل در پاریس بوده است در حال بوسیدن اوست و بسمه مدعی شده که پدر بزرگش است.

به گزارش گروه بین الملل مشرق، رسانه‌ها تصویری از شاهزاده «بسمه» دختر سعود بن عبدالعزیز که به مخالفت‌هایش با خاندان سعودی و توصیه‌هایش به انجام اصلاحات و مفاسد امور در عربستان سعودی معروف است، منتشر کرده‌اند که تعجب بسیاری را برانگیخته است.

در این تصویر «ماکس آزریا» طراح مد فرانسوی یهودی الاصل که گفته می شود مدتی سفیر رژیم صهیونیستی در پاریس بوده است با حسی خاص در حال بوسیدن شاهزاده بسمه است.

وقتی از او دربارهٔ دلیل این همه شور و شوق و حرص و ولع آزریا در بوسیدن وی سؤال شد، بسمه مدعی شد که این طراح مد فرانسوی یهودی الاصل، پدر بزرگ مادریش به شمار می‌آید!

این شاهزاده یهودی در این ارتباط گفته بود: او پدر بزرگ مادری من است! این در حالی است که همه می‌دانند پدر بزرگ مادری شاهزاده بسمه «اسعد مرعی» از اعراب سوری تبار است.

البته این موضوعی نیست که در میان خاندان شاهزادگان سعودی عجیب و غریب باشد، چون تاکنون شاهزادگان بسیاری با دختران و زنانی یهودی الاصل ازدواج کرده‌اند.

«الولید بن طلال» از جمله این شاهزادگان سعودی است که در سال ۱۹۹۰ میلادی با یک یهودی آمریکایی به نام «دبورا» ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۳ میلادی از او جدا شد تا در سال ۲۰۰۹ میلادی دوباره با وی ازدواج کند.

الولید بن طلال از دبورا دارای دو فرزند به نام‌های «نجم» و «مونا» است.

همچنین می‌توان از شاهزاده «هیا» دخرت «سلطام بن ناصر» نام برد که مادرش «کاندک کوهن» فرانسوی یهودی الاصل است و سه ماه پیش در شرایطی مبهم و مرموز در پاریس کشته شد.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ