رانا جایگزین ۲۰۶ می شود

 رانا جایگزین 206 می شود

رانا جایگزین ۲۰۶ می شود

ممتازنیوز: مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از ورود خودروی رانا به بازار در هفته آینده خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از واحدمرکزی خبر، جواد نجم الدین در حاشیه جلسه کارگروه پایش تولید گفت: خودروسازان و به ویژه ایران خودرو تمهیدات خوبی را در شش ماهه نخست امسال برای نیل به خودکفایی در نظر گرفته اند که ورود خودروی رانا به عنوان خودروی مجهز که در اوج تحریم ها طراحی و تولید شده از جمله این تمهیدات است.
وی با بیان اینکه خودروی رانا جایگزین خودروی ۲۰۶ می شود افزود: با هماهنگی سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در حال نهایی کردن قیمت خودروی رانا هستیم که تا هفته آینده و پس از نهایی شدن قیمت، این خودرو به مردم تحویل خواهد شد.
نجم الدین همچنین گفت: برای تولید خودروی ۲۰۶ نیز اقداماتی انجام شد تا بتوانیم از ابتدای آبان امسال این خودرو را دوباره تولید کنیم با این تفاوت که دیگر در تولید این خودرو هیچ وابستگی به خارج نخواهیم داشت.
مدیرعامل ایران خودرو فشارهای واردشده به صنعت خودروسازی را در شش ماهه نخست امسال تمرین خوبی دانست که به بی اثر شدن تحریم ها و نیز رشد صنعت خودرو در شش ماهه دوم امسال منجر خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه صنعت خودرو ۶۰ صنعت ازجمله صنایع ریخته گری، شیشه، پلاستیک، پلیمر، نساجی و چوب را در بر می گیرد گفت: حمایت از صنعت خودرو یعنی حمایت از کل صنعت کشور است و بنابراین لازم است در این باره تمهیدات ویژه ای اندیشیده شود.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ