رانا درموعد مقرر تحویل مشتریان می شود

رانا درموعد مقرر تحویل مشتریان می شود

تحویل دومین خودرو ملی ایران خودرو به نام رانا طبق موعد مقرر و به بدون هیچگونه تاخیری تحویل مشتریان داده می شود.

به گزارش «عصرخودرو» عبداله بابایی معان بازاریابی وفروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت : تمام تمهیدات لازم در زمینه تولید ، تامین قطعات و خدمات پس از فروش خودرو رانا انجام شده است و این خودرو طبق موعد تعیین شده به هنگام پیش فروش خودرو درمهرماه سال جاری به مشتریان گرامی تحویل داده می شود .

وی با بیان اینکه درسال جاری قرار است ۳۰ هزار دستگاه خودرو رانا تولید و روانه بازار شود ، تاکید کرد : تولید دومین خودرو ملی ایران خودرو به نام رانا در سه ماهه آخر سال جاری به روزانه ۳۰۰ دستگاه درروز می رسدکه این میزان بیش از پیش فروش این خودرو به مشتریان است.

معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو مزایای خودروی رانا را توسعه یک پلتفرم جدید برای ایران خودرو در توسعه صادرات، دست‌یابی به استاندارد ایمنی سه ستاره و استاندارد آلایندگی یورو ۴ و ۵ و مجهز به کیسه هوای سرنشین و راننده و ترمز ضد قفل عنوان کرد و اظهار داشت: این خودرو در جهت عرضه در بازار داخلی و بین المللی درکلاس ابعادی C و به صورت چهار در سدان صندوق‌دار تولید و عرضه می شود .

بابایی افزود :بعد از اخذقیمت از سازمان حمایت ازتولید و مصر ف کننده دعوت نامه ارسال و مراحل تحویل این خودرو به مردم عزیز آغاز می شود .

دوشنبه ۳ مهر   ۱۵:۲۱


منبع:عصرخودرو

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. علی گفت:

    به خدا همش دروغه ،باور کردنش خیلی سخته،بشنوید باور نکنید/////

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *