رانندگی ورزشکار مطرح کشور با سرعت ۲۰۰

ممتازنیوز : رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور گفت: من به شخصه پیگیر مسائل پرسپولیس و آقای رویانیان هستم و امیدوارم هواداران این تیم به پرسپولیس و رویانیان فرصت بدهند تا از این تیم سرو سامان بگیرد.

مومنی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در مورد تخلفات رانندگی در میان ورزشکاران گفت: برای ما شخصیتها فرقی ندارند در حال حاضر به عنوان مثال خودروی ورزشکاری را در یکی از اتوبان ها توقیف کردیم که با سرعت بالغ بر ۲۰۰ کیلومتر رانندگی می کرده است و این خودرو کماکان توقیف مانده است و راننده آن که از ورزشکاران مطرح است نمره منفی دریافت کرده است.

* ستاره های بزرگی را به خاطر بی احتیاطی از دست دادیم
وی ادامه داد: ما در سال های گذشته بزرگان و ستارگان زیادی را به دلیل سرعت و بی احتیاطی در رانندگی از دست دادیم و نمونه آن سیروس قایقران و آیدین نیکخواه بهرامی هستند که واقعا در فوتبال و بسکتبال جز سرمایه های ایران محسوب می شدند.

وی گفت: تخلف در رانندگی به هیچ عنوان قابل بخشش نیست و هر شخصی تحت هر عنوان و سمتی باشد با وی برخورد قانونی می شود و امیدواریم ورزشکاران نیز در رانندگی از قوانین پیروی کنند.

طبقه بندی: اخبار مهم   |   تعداد بازدید: ۱۰۶ نفر   |   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ مهر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , تخلفات رانندگی ورزشکاران, توقیف خودرو ورزشکار مطرح, توقیف خودروی ورزشکار مطرح, توقیف خودروی ورزشکار مطرح باسرعت ۲۰۰, راهنمایی رانندگی, رویانیان, سرعت زیاد ورزشکار, ورزشکار, پرسپولیس


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *