راهکارهای کشتی آرای برای نمایشگاه طلا

۳۱فروردین۱۳،

بینا- رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور در نشستی مشترک با کارشناسان نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان و تنی چند از فعالان برتر صنف طلا و جواهر کشور، پیشنهادها و راهکارهای خود را به منظور برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه شناخته شده ارائه داد.
به گزارش بینا به نقل از پایگاه اینترنتی طلا، حاضرین این جلسه بر این نکته اتفاق نظر داشتند که نمایشگاه های طلا و جواهر کشور باید به صورت منسجم و توسط شرکت های نمایشگاهی در سایه دیدگاه های تخصصی برنامه ریزی و مدیریت شود. همچنین در این نشست بر این موضوع تأکید شد که نظارت و حمایت اتحادیه کشوری از نمایشگاه های مورد تأیید امری به شدت ضروری است.
براساس این گزارش، با توجه به قابلیت های ویژه و منحصر به فرد استان تهران در بحث جواهرات و مصنوعات، مقرر شد با هماهنگی اتحادیه کشوری دعوت نامه هایی در خصوص حضور شرکت های معتبر در نمایشگاه امسال، تنظیم و ارسال شود.
رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور نیز در این جلسه اعلام داشت: با توجه به این که اطلاعات واحدهای صنفی طلا و جواهر فعال در سراسر کشور در حال جمع آوری بوده و در این زمینه حتی اطلاعات صنفی روستاهای ایران نیز موجود است، اتحادیه کشوری در بخش اطلاع رسانی نمایشگاه فعالیت ویژه ای را با همکاری اتحادیه های استانی انجام خواهد داد تا از تمام این ظرفیت برای اطلاع رسانی به زیرشاخه های خود استفاده کند.
شایان ذکر است، هفتمین نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا، جواهر، نقره، ساعت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، یکم تا چهارم خردادماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲، در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان، واقع در پل تاریخی شهرستان برگزار خواهد شد.
گفتنی است علاقه مندان شرکت در این نمایشگاه می توانند برای حضور در این اتفاق طلایی بزرگ به نشانی اینترنتی www.talaexpo.ir

مراجعه کنند.

RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *