راهنمایی و رانندگی خبر داد: انسداد جاده چالوس

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

راهنمایی و رانندگی خبر داد: انسداد جاده چالوس

راهنمایی و رانندگی خبر داد:
انسداد جاده چالوس

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور با اشاره به انسداد محور کرج – چالوس تا شانزدهم بهمن‌ماه گفت: هم اکنون تمامی راههای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

به گزارش ممتازنیوز، سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی به تشریح آخرین رویدادها، وضعیت جوی و انسداد جاده‌ها پرداخت.
وی در مورد وضعیت جوی جاده‌ها گفت: برابر آخرین اخبار دریافتی همه محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و پایدار و ترافیکی روان برخوردار هستند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور همچنین از انسداد محور کرج – چالوس خبر داد و افزود: بنا بر اعلام پلیس راه محور کرج – چالوس در محدوده مرزن آباد – مکارود از ساعت ۲۱ تا ۸ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته به استثناء روزهای تعطیل تا شانزدهم بهمن‌ماه به منظور تعریض جاده؛ مسدود است.
وی به علت وقوع تصادفات روز گذشته اشاره کرد و گفت: با بررسی تصادفات فوتی و جرحی حادث در معابر برون شهری کشور در روز جمعه، مهمترین علل حوادث به ترتیب عدم توجه به جلو با ۲۶٫۳ درصد، انحراف به چپ ۲۲ درصد، تخطی از سرعت مطمئنه ۲۱٫۲ درصد، عدم رعایت حق تقدم ۱۳٫۶ درصد، خستگی و خواب آلودگی ۸٫۵ درصد بوده است.
به گزارش فارس، سرهنگ حمیدی افزود: بر اساس همین گزارش ۳۹ درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها بوده است و ۴ درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.


پرشین خودرو |
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *