راهنمای مدل مو برای صورت‌های گرد

کسانی که دارای صورت گردی هستند معمولا چانه گردی هم دارند. بهترین مدل مو برای صورت‌های گرد، مدل مویی است که صورت را کشیدن تر نشان دهد. با انتخاب مدل موی صحیح می‌توانید صورت خود را گرد نشان ندهید و همچنین مدل و طول موی خود را حفظ کنید.

راهنمای مدل مو برای صورت‌های گرد

درست تا زیر چانه
برای صورت‌های گرد، بهترین اندازه مو آن است که تا زیر چانه برسد. موهای خود را کوتاه تر از آن نکنید، مگر اینکه بخواهید مدل پسرانه کرده و تا گوش کوتاه کنید. بلندی مو تا چانه، باعث کشیده تر شدن صورت می‌شود.

خرد کردن موها
اگر می‌خواهید موها را خرد کوتاه کنید، لایه‌های کم حجم درست کنید که سر را حجیم نشان ندهد. این لایه‌ها در هر مدل مویی، چه بلند و چه کوتاه زیبا دیده می‌شود.

اضافه کردن چتری
موهای چتری در صورت‌های گرد قشنگ دیده می‌شوند، بخصوص اگر چتری‌ها فر شده و اطرافشان لایه لایه باشد. چتری صاف، مناسب این نوع صورت‌ها نیست.

بلند کردن موها
یکی از راه‌هایی که می‌توان گردی صورت را کم کرد این است که گردن را بیشتر نشان داد. برای این کار می‌توانید موهایتان را بلند کنید و انواع مدل‌ها و لایه‌ها را به آن بدهید. بعضی از مدل‌ها را اینجا توضیح دادیم.

موهای صاف
موهای کوتاه و فر، زیاد مناسب صورت‌های گرد نیستند چون فر بودن مو باعث پهن تر شدن صورت می‌شود. اگر موهای فر دارید، بهترین کار این است که آنها را بلند نگه دارید. موی صاف هم که به طبع صورت را صاف و کشیده نشان می‌دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ